reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawdzone sposoby na wywołanie porodu

Juliaf20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2023
Postów
60
Dziewczyny jeśli do 22 lipca nie urodzę czeka mnie indukcja.

Macie jakieś sprawdzone sposoby na wywołanie porodu?
 
reklama
Ja stosowałam chyba wszystko co się da (z tych farmakologicznych rzeczy, żadne tam mycie okien) i urodziłam równo w terminie. Czy działało czy nie to nie wiem, ale nie chcę myśleć ile by ważył jakbym miała go rodzic tydzień później :p
Z tego co stosowałam uważam, że najbardziej działa seks i picie naparu z liści malin. Pierwszy wiadomo. Drugie - realnie mi się pojawiały skurcze przepowiadające zaraz po wypiciu, a jak przestawałam pić na kilka dni to ich nie było. Także te dwie rzeczy polecam.
Z innych jedzenie daktyli, olej z wiesiołka - nie wiem czy pomaga, ale nie zaszkodzi.
 
Seks. Chwilę po zaczęły się skurcze, wieczorem poszłam do ginekologa to jeszcze mi zrobił masaż szyjki, a następnego dnia syn był na świecie.
 
Mi zaczęły się skurcze jak zjadłam ostrego kebaba , nawet nie zdążyłam całego zjeść 😆 wcześniej unikałam w ciąży ostrych rzeczy a tu już było 37+5 i miałam zielone światło .
 
reklama
Do góry