reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie mamusiek ze Śląska

reklama
dziewczyny super miejsce! Ja niestety jednak odpadam, 8 czerwca Błażej kończy 2 latka i w niedzielę odprawiamy urodzinki, także mam nadzieje, że moja nieobecnośc bedzie usprawiedliwiona. Jednak jeśli kiedys znów sie wykluje jakies spotkanie, to mam nadzieję , że będe mogła sie z Wami wtedy spotkać . Póki co juz się zebrała fajna ekipa, więc życze udanej zabawy i koniecznie zróbcie fotorelację :D
 
widzę ze więcej dziewczyn poki co nie odniosło się do propozycji spotkania. Jednak mimo wszystko wydaje mi się że warto się spotkać chociaż te kilka mamusiek które mają czas:) a być moze w najbliższym czasie uda nam się spotkac w szerszym gronie. Co wy na to kota, maxwell, ankubator, kasia2011??
 
ja tez jestem za juz nawet auto mojemu zabieram bo jego jest u mechanika i jezdzi moim i musi w domu siedziec :-D ale mu to nie przeszkadza wiec bedziemy z mloda a tak apropo co bedzie jak bedzie padac jest cos w zapasie;-)
 
ale jazda!Bardzo się cieszę,że myslicie o tym,żeby się spotkać.Obawiam się tylko ,że tego 10-tego będę u rodziców za Rzeszowem,bo wtedy jest szansa na transport.ale dam znać.Miejsce jak dla mnie genialne.Mieszkam tuż obok żyrafy;)Cały park jest teraz zaminianyw strefę kibica,oczywiście tylko przy wejściu głównym,ale jest tam tyle pięknych zakątków,że na pewno znajdzie się miejsce na spotkanie.Pozdrawiam i na pewno tu zaglądnę
 
reklama
Kurcze dziewczyny wybaczcie, ale u mnie troche skomplikowana sytuacja, bo niestety jak nam sie pogorszylo to sprzedaliśmy samochód, żeby z czegoś żyć, a nie dam rady z młodym wlec się autobusem, poza tym moja babcia robi w ten dzień urodziny i muszę być, bo bardzo o mnie zawsze pyta, no i z tego też względu nawet rodzice nie mogliby mnie do was przywieźć bo jadą na te urodziny..

Ale jeśli będzie kolejne spotkanie to bardzo chętnie :tak: W każdym razie- dobrej pogody i udanego spotkania dziewczyny !
 
Do góry