reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie mamusiek ze Śląska

reklama
dla mnie byle nie wcześniej jak ok 13:) po tej godzinie mi wszystko jedno.

ok
precyzyjnie, propozycja spotkania:

10 czerwiec niedziela park kultury w Chorzowie(spacerek z wózkami itp itd) godz. ok. 14+-
co wy na to???

oczywiście dalej podajemy swoje sugestie i ewentualne terminy, ale fajnie by było gdyby spasowało większej grupie, póki co jest nas 4 ktore mogą w tym terminie,
Rojku serdecznie zapraszamy!!!!! Brzesko nie tak tragicznie daleko, jak jeżdzę na Nowy Sącz autostradą to przejeżdzam przez Brzesko:):)
 
maxwell może być:) choć to jest mały pikuś narazie ważne żeby spaspować jeszcze kilku mamusiom, czekamy na reakcję mamyO, klariss, sosnowiczanki, Nastazji tofiki i innych mamuś z okolic:) za niewymienienie z nicka innych mamuś przperaszam nie pamiętam porpostu wszystkich naraz
 
reklama
kasiu oczywiscie zapraszamy, ja mam nadzieję że jednak uda nam się spotkac w szerszym gronie:)
poprostu nie pamiętam wszystkich mamuś ze śląska, niektore nie mają tez opisanych miast itp wiec pominęłam nicki, a to czy często jestes czy rzadko nei ma znaczenia:) ja również mało tu przebywam ostatnio:)
 
Do góry