reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spotkania organizowane przez nas i BB!!

Confi - super pomysł, zgłaszam chęć i gotowość:-), tylko 12.06 idziemy na wesele i mam okazje pobalować do samego rana pierwszy raz od własnego wesela:-):-):-) więc 13 poprawiny i mam nadzieję być skonana i ledwo chodzić i mówić:-). To może lipiec??? Upiekę ciacho!
 
reklama
o tak! Mnie też bardziej pasuje lipiec, np 3-4 albo 26-27 :-)
No to wychodzi na to ze bardziej realnym terminem będzie 26-27 , muszę jeszcze uzgodnić go z moim M i spytac czy nie ma jakichś wakacyjnych planów wyjazdowych. Jeżeli nie to ja się piszę na ten termin.
Moze jednak tak się zdarzyć ze w grafiku ułoży mi się tak ze i ten pierwszy weekend bede miała wolny gdyż pracuję ostatni weekend czerwca :-)
tak więc piszcie ktory termin wolicie...i taki będzie ;-)
Nie mogę się doczeka Waszego najazdu :tak::tak::tak:
 
jeśli znalazło by się miejsce dla mnie i Gucia to też chętnie się z wami spotkamy pod koniec lipca :) no i oczywiście jeśli będziecie miały chęć nas poznać ;-);-);-)
 
reklama
o tak! Mnie też bardziej pasuje lipiec, np 3-4 albo 26-27 :-)
Kochana AgA mnie oświeciła ze 26-27 to poniedziałek i wtorek :cool2:
mniemam ze chodziło Ci o 24 i 25 lipca ;-)

tak czy siak...mi pasuje :-p

Malinko faktycznie do Torunia rzut beretem :tak:
pytałam bo nie wiem czy ktoś będzie potrzebował noclegu i chciałam to wiedziec jakby coś.
 
Do góry