reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spotkania organizowane przez nas i BB!!

czyli mamy 24-25 lipiec do wyboru!!!
lista osób:
malinka
mamstud
bohaciefka

dopisywać się dziewczęta!

Ankzoc, AgA? A jak Wy???? Pasuje termin???
Już się cieszę, już się cieszę!!!!

Mamstud będziesz z Andrzejkiem???

A wogóle Confi jak do Ciebie można dojechać????

Huuuuuuuuuuuuuuuuuura!!!!!!!!
 
reklama
bohaciefka mnie ten termin pasuje, co do konkretnego dnia to obojętnie - dostosuję się.

Nie wiem czy będę z Andrzejkiem, raczej by mu się nudziło...
 
Dziewczyny ja bym chętnie też się z Wami spotkała,:-)nie mam daleko,a mój M przy okazji zachaczy Jarmark Dominikański:tak:
Byłby wilk syty i owca cała,ale bym musiała być z Anią i Krzysiem raczej:tak:
 
czyli mamy 24-25 lipiec do wyboru!!!
lista osób:
malinka
mamstud
bohaciefka

dopisywać się dziewczęta!

Ankzoc, AgA? A jak Wy???? Pasuje termin???
Już się cieszę, już się cieszę!!!!

Mamstud będziesz z Andrzejkiem???

A wogóle Confi jak do Ciebie można dojechać????

Huuuuuuuuuuuuuuuuuura!!!!!!!!

dziewczyny bardzo się cieszę ze nas tak dużo się zapowiada...
Aguś dzięuję Ci za przejęcie organizacyjnej pałeczki. Mam do was prośbę...nie przesadzajcie z jedzeniem dobrzeee?
Musimy ustalić co zrobimy, kupimy itd...
ja ze swojej strony gwarantuję karkówkę i pierś z kurzęcia na grilla ( czy ktoś ma ochotę na kiełbachę?)
do tego małą blaszka ciasta o wysokiej kaloryczności i obłędnym smaku oraz zieleninę....
no i napoje...
Co do dojazdu to napisze na krótko przed spotkaniem by post gdzieś nie umknął...

czyli lista na razie wygląda tak...

Bohaciefka
mamstud
malinka
Florencja
Confi ( rzecz jasna )
Lenka ( na 90%:-))
Z tego co wie to Ani ( Ankzoc) też pasuje...
AgA zależy jak z pracą ale jak będzie miała wolne to oczywiście tak...
Moniq...nie ma innej opcji :-p:-p:-p
kto jeszcze???
 
confi - nie rób za dużo bo nam mało do zrobienia zostanie. Ja upiekę blachę ciasta i usmażę gryczane placuszki, poszukam w przepisach czegoś jeszcze dla maluszków.

mamstud - zastanawiam się czy Gabę wziąć dlatego pytałąm się o Andrzejka :). Jeszcze nie wiem.
 
dziewczyny bardzo się cieszę ze nas tak dużo się zapowiada...
Aguś dzięuję Ci za przejęcie organizacyjnej pałeczki. Mam do was prośbę...nie przesadzajcie z jedzeniem dobrzeee?
Musimy ustalić co zrobimy, kupimy itd...
ja ze swojej strony gwarantuję karkówkę i pierś z kurzęcia na grilla ( czy ktoś ma ochotę na kiełbachę?)
do tego małą blaszka ciasta o wysokiej kaloryczności i obłędnym smaku oraz zieleninę....
no i napoje...
Co do dojazdu to napisze na krótko przed spotkaniem by post gdzieś nie umknął...

czyli lista na razie wygląda tak...

Bohaciefka
mamstud
malinka
Florencja
Confi ( rzecz jasna )
Lenka ( na 90%:-))
Z tego co wie to Ani ( Ankzoc) też pasuje...
AgA zależy jak z pracą ale jak będzie miała wolne to oczywiście tak...
Moniq...nie ma innej opcji :-p:-p:-p
kto jeszcze???
Bardzo bym też chciała się z Wami spotkać.
 
confi - nie rób za dużo bo nam mało do zrobienia zostanie. Ja upiekę blachę ciasta i usmażę gryczane placuszki, poszukam w przepisach czegoś jeszcze dla maluszków.

mamstud - zastanawiam się czy Gabę wziąć dlatego pytałąm się o Andrzejka :). Jeszcze nie wiem.

Bohaciefko...to po prostu nie róbcie za dużo ;-)
mamy się spotkac a nie obżerać :-D:-D:-D ja myśle ze nawet można w planach zmienić jakies jedzenie na napój...wyjdzie zdrowiej,a jeśli pogoda dopisze to i pić się będzie chciało ;-)
ale gryczane placuszki...czemu nie :tak::tak::tak:

z tego co Florencja pisała to zbierze też Anię...tak więc Andrzejek i Gaba być może nie będa się nudzić . Moja suka bardzo chętnie z nimi pobiega :-)

Malgoss kochana jak dobrze ze napisałaś, miałam wysyłac do Ciebie smsa . Naturalnie zapraszamy :-):-):-)

a tak w ogóle dziewczyny jeśłi nie macie nic przeciwko to wolałabym niedzielę 25go. Mój M ma wtedy wolne bo w sobotę pasuje. Co sądzicie o niedzieli???
 
reklama
Do góry