reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spotkania organizowane przez nas i BB!!

reklama
I ja oczywiście z Fisiem:tak:jeszcze nie wiem do końca jak dojadę, ale będę na pewno;-).
 
I ja bardzo chce być na zlocie sióstr BB,ale wszystko zależy czy moge z Nicol prosić o nocleg,bo m może mnie przywieźć i musi wracać odrazu do domku do pracy a przyjechać może na drugi dzień,także mamy problem,a tak bardzo mi zależało kochane żeby was poznać.
 
Hellou dziewczynki...Śląsk się zorganizował więc i ja myślę o powtórce spotkania. Może znów u mnie bo teraz mam więcej miejsca :tak:
Myślałam o weekendzie 12-13 czerwca co o tym myślicie?
Czekam na Wasze zdanie w tej sprawie. Wybrałam taki termin bo dwa pierwsze weekendy czerwca mam wolne ale ten 5-6 to zbyt szybko by coś organizować , a potem pracuję dwa weekendy pod rząd. Jeśli komuś nie będzie pasowało to przełożymy na lipiec...jak będziecie chciały.
Zapisy czas zacząć...3...2...1...start ! :-)
 
reklama
Hellou dziewczynki...Śląsk się zorganizował więc i ja myślę o powtórce spotkania. Może znów u mnie bo teraz mam więcej miejsca :tak:
Myślałam o weekendzie 12-13 czerwca co o tym myślicie?
Czekam na Wasze zdanie w tej sprawie. Wybrałam taki termin bo dwa pierwsze weekendy czerwca mam wolne ale ten 5-6 to zbyt szybko by coś organizować , a potem pracuję dwa weekendy pod rząd. Jeśli komuś nie będzie pasowało to przełożymy na lipiec...jak będziecie chciały.
Zapisy czas zacząć...3...2...1...start ! :-)

Ja tak ale 13 czerwca bo w sobotę dżamp;-)
 
Do góry