reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

reklama
Waniliowa - kuruj się :-)

Aga - czekamy na Ciebie następnym razem :-)

Dziewczyny - jak powiedziałam mojemu M. że się spotykamy, to zażartował sobie JAK SIĘ ROZPOZNAMY? Hehe :-D
 
a to jest dobre pytanie. wiem jak niektore z Was wygladaja, wiecie jak ja wygladam ale... spotykamy sie w srodku czy na zewnatrz?
 
a to jest dobre pytanie. wiem jak niektore z Was wygladaja, wiecie jak ja wygladam ale... spotykamy sie w srodku czy na zewnatrz?
Oczywiście,że w środku.Zimno jest,ja będę z córką,nie wyobrażam sobie stać na zewnątrz;-)Także mnie poznacie,bo tylko ja będę z dzieckiem:eek: Z siedmioletnią pannicą;-)A co do spotkania to ja juz się szykuje powoli:tak:;-)
Aga szkoda,że Cię nie będzie:-(
 
Agnieszka77 szkoda, że ja nie mogę się pojawić, bo bym córcię też zabrała. No ale cóż może innym razem jak już w Łodzi zamieszkam, to ustalicie 2 spotkanie. A na razie pamiętajcie o wypiciu soczku za moje zdrowie z okazji sobotnich imienin ;-)
No szkoda,ale może następnym razem się uda:-) Wtedy koniecznie weź córeczkę:-) O soczku będziemy pamiętać;-)
 
reklama
Afiliacja, jesteś krótko, ale pięćdziesiątkę przekroczyłaś (postów hehe), napisz priva do Komi, poda Ci namiary na albumik. Tylko zaraz wklejaj siebie, nie ma tylko oglądania!
 
Do góry