reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

a ja juz w lodzi :) tramwaj jednak mam tuz pod nosem, 10, 12 i 14 i z tego sie bede musiala przesiasc potem w jakis inny zeby dojechac pod manufakture ale to jutro obadam.
 
reklama
dziewczyny, sobota o 11 przed greenem?czy w środku?tak bardzo bym chciała przyjść.problem taki,że ja przed 4 ostatnio nie zasypiam......i może być problem z pobudką:szok:
i jeszcze jutro idę na osłuchanie płucek do pani doktor.bo kilka dni temu coś jej się nie podobało...
byłam dziś w ikei....kuuuupa;-) ludzi!!!!!!!!1111
 
Ja na pewno w środku będę czekać.Zimno jest.Poza tym z córką będę,nie chcę ,żeby marzła.Także potwierdzam jutro swoje przybycie:-) Kto jeszcze potwierdza ?
 
No poczytałam sobie troche i powiem szczerze, że miło się Was czyta :)
Byłam dzisiaj u lekarza z wynikami cytologii i na szczęście wszystko w porządku. Lekarka troche się zdziwiła, że maluszek strasznie już buszuje, a to dopiero 17t i 2d, ale to chyba dobrze :) 21 grudnia ide na usg, więc może dowiem się co siedzi w brzuszku. Jak nie teraz to 29 stycznia, bo lekarka zrobiła mi prezent na urodziny ( mam 26) i wypisała jeszcze jedno skierowanie w razie czego jakby dzidzia 21 odwróciła się pupcią. Jak maleństwo nie zrobi mi prezentu na święta to może na urodziny :)

Nataliak a co do przyjazdu do manufaktury to 10, 12 lub 14 muszisz podjechać pod wiadukt na Mickiewicza, później wejść do góry i iść na 15 lub 46. Oba jadą prawie pod manufakture.
 
O ile nic do jutra się nie zmieni niestety mnie nie będzie:-(
Musiałabym w obydwie strony jechać pociągiem. Niby to 1,5 h w jedna stronę ale razem z dojazdem do dworca zrobi się 4,5 h w publicznych środkach lokomocji.

Mąż mi zachorował a ja pierdoła saska jestem i pomimo, że 5 lat mam prawo jazdy nawet nie wiem jak wyjechać z garażu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Szkoda bo chciałam z Wami na żywo poplotkować...
 
reklama
Ja też będę :-) ale tak jak wcześniej wspominałam na 9:00 mam korki i trochę się spóźnię. Nie czekajcie na mnie, tylko zamawiajcie same pyszności - ja dołączę :-)
 
Do góry