reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

ja z tego co sie dowiedzialam bede miala dojazd do manufaktury bezposrednio jakims tramwajem z poleskiego osrodka sztuki w ktorym bede stacjonowac podczas pobytu w lodzi.
 
reklama
na krzemienieckiej.
Ha ha!!!! Mieszkam rzut beretem. Kurde nie mogę zajarzyć gdzie ten ośrodek kultury, niezła jestem. Tramwajem dojedziesz, ale kawałek będziesz musiała do niego dojść. Bliżej chyba będziesz miała autobus 99 i od niego kawałek przejść. Muszę to jeszcze sprawdzić.
 
Błąd. Tam nie jeżdżą autobusy. A z tramwajów 10, 12 i chyba 14, ale żadnym z nich bezpośrednio do manu nie dojedziesz:-(
Byś musiała dojść do rogu Krzemienieckiej i chyba Bandurskiego i w te dziewiątki wsiąść. Łodzianki help!:sorry:
 
reklama
Błąd. Tam nie jeżdżą autobusy. A z tramwajów 10, 12 i chyba 14, ale żadnym z nich bezpośrednio do manu nie dojedziesz:-(
Byś musiała dojść do rogu Krzemienieckiej i chyba Bandurskiego i w te dziewiątki wsiąść. Łodzianki help!:sorry:

Ten ośrodek jest na rogu Krzemienieckiej i Bandurskiego

Poleski Ośrodek Sztuki Łódź : centrum kultury

Zatem moim zdaniem lepsze będą te dziewiątki (99 lub 99A). Tylko, że będziesz musiała, Nataliak, przejść na drugą stronę ulicy. Trzeba jechać w stronę 11 Listopada i wysiąść na Legionów. Tam, to już bez problemu - kogo nie zapytasz to Ci powie gdzie jest Manufaktura :-)
 
Do góry