reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śpij kochanie , regulowanie trybu dnia naszych maluszków

Mam nadzieję, że nie pochwale "dnia przed zachodem słońca", ale nauka idzie nam dobrze.
Położyłam ją do łóżeczka i siedziałam cały czas przy niej podając smoka. Było trochę płaczu, a raczej popłakiwania (jakby był alarm to bym ją musiała wziąć na ręce). No i po 20 minutach zasnęła. Ciekawe na jak długo? Ale i tak dobrze, ze śpi u siebie :))))).
Ostatnio tak nie chciała, ale dziś bez alarmu to wytrzymałyśmy do końca.

Jak zadziała na moją przez tydzień to dam znać. To może Rubi i twoja da rade. W końcu bliźniaczki :))).

deli ;-) nasze blizniaczki jednak sie roznia - Monia nie toleruje smoka :-(

anitek ;-) nie jestes sama.... Monia tez szczerze nienawidzi fotelika samochodowego i nie lubi jezdzic autem :-( i tez jak mamy gdziekolwiek wyjsc z domu to mam dusze na ramieniu :-/

ale ale... MONIA PRZESPALA CALA NOC ;-) po raz pierwszy w zyciu ;-) spala od 23:40 do 6:00 :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Rubi ale masz fajnie oby tak cały czas było:tak:

Od tygodnia kłade Tomka spać przy tej muzyce i powiem wam że szybko się uspokaja jak to słyszy i nawet pomaga jak płacze - no nie zawsze ale jednak jakiś ratunek mam [video=youtube;vQVeaIHWWck]http://www.youtube.com/watch?v=vQVeaIHWWck[/video]
 
ojoj pozazdrościć mamom dzieciaczków które się nie budzą w nocy wcale :-)
u mnie jest różnie, ale ostatnio nie narzekam, bo po kąpieli ok 20 Marcel padał i pobudka na karmienie o 1, szybka zmiana pieluszki i sen w try miga a potem o 5 karmienie przez sen ;-) i do 7 pospał
a tak ogólnie to się zdarza że standardowo co 3 lub 4 h karmienie a czasem stękanie z powodu kupki i już
Malinka link od Ciebie do sonaty przydał się właśnie bo była Maruda a teraz grzecznie po przesłuchaniu 3 razy grzeczniutko leży i się uśmiecha :-D
 
ja też zamówiłam tę płytę "sleepy eyes" i dzisiaj przyszła. Mój mąż dostał ataku śmiechu jak puściłam "czy ty poważnie kupiłąś płytę z odgłosem suszarki??" pytał... nie wiem jeszcze jak działa na małego, bo otworzyłam kopertę, jak już spał ;-)
 
Moja Karolinka w nocy nie narzekam spi dobrze....jak zasnie ok 2o to potem ma ze 2 pobodki,ok.12-1,no i potem ok.4-5 ...i spi to zalezy do 7-8....
A w dzien to juz nie wiem od czego zalezy ,raz spi ladnie,a raz marudzi....a lubi usypiac przy odkurzaczu,suszarce,ale najlepszy usypiacz,to jak gotuje i mam w kuchni wlaczony okap( a u mnie cos glosno buczy...he,he...):-D:-D:-D
 
ja też zamówiłam tę płytę "sleepy eyes" i dzisiaj przyszła. Mój mąż dostał ataku śmiechu jak puściłam "czy ty poważnie kupiłąś płytę z odgłosem suszarki??" pytał... nie wiem jeszcze jak działa na małego, bo otworzyłam kopertę, jak już spał ;-)

do mnie ta plytka przyszla dzisiaj - puscilam i..... "fuck, znow jakas uszkodzona mi sie trafila" i dopiero po chwili zaskoczylam ze ta akurat taka "uszkodzona" ma byc ;-):-):-D:-D
 
reklama
Do góry