reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
zas moja coruchna jak sie urodzila to miala 3550g i 53cm:-) teraz ma 16 tyg. i wazy 7200g i 68cm i oczywiscie tylko na cycu:tak:
 
Ponoć cycowe dzieciaczki zawsze są duże. Mój misio jest tego żywym przykładem :tak:
Pozdrawiam
 
choc to nie zawsze sie sprawdza.. byl z nami chlopczyk ktory jak sie urodzil wazyl 4750g a teraz ma pawie piec miesiecy i wazy 7300g:tak: i tez na cycu, i od czego to zalezy?????:confused::confused:
 
Moja mała jak się urodziła miała 56 cm. i 3350 g, a teraz ma 11 tygodni i waży 5600 a wzrost będę znać w przyszłym tygodniu po szczepieniu :-):-):-).
A z przyczyn nie zależnych odemnie jest niestety na butli :-:)-:)-((jak była na cycu nie tyła wogóle do 1 miesiąca).
 
reklama
To moja Pysia mając 6m-cy wazyła 7200 i mierzyła 73 a urodziła sie 3100 dł 53. i jest na butli a od 4m-ca je 3razy mleko po 150ml obiadek i deserek a jak ładnie wygląda.
 
Do góry