reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

Mój IGORAS ma 7 miesięcy i waży 8900 a mierzy 70 cm ! Duże chłopisko !;-)BUBA 2006 czy twój Franek urodził sie 10 kwietnia? chyba dobrze wywnioskowalam! Mój Igorasek też! fajowo mamy rówieśników !
 
reklama
lulka Tak,tak Franco urodzil sie 10 kwietnia o 14.25 :-)
No rzeczywiscie Twoj synek to duze chlopisko!
Apetycik pewnie mu dopisuje
:-)
 
No niepowiem lubi szamać! a urodził sie 10 kwietnia o 22.00 wiec jest młodszym :laugh2: kolega twego synka! Jakie nowe umiejetnosci nabył twój Franio? I co dobrego dajesz mu do jedzenia? Bo mi juz brak pomysłów!
 
Lulka
Zajrzyj sobie do watku Dzieci urodzone w kwietniu 2006 tam jest duzo fajnych patentow na jedzonko,porad,opisy nowych umiejetnosci naszych brzdacow i grupa bardzo fajnych kwietniowych mamus :tak:
 
moj synek jak sie urodzil to wazyl2760g,a jak wyszedl ze szpitala to wazyl 2550g.a mierzyl 51cm.A teraz ma 3 tygodnie i wazy 3300g:)Jestem taka dumna ze przytyl tak duzo:)
 
Wiki jak sie urodzila wazyla 3820gram i miala 51cm:-) wczoraj skonczyla 4 miesiace i wazy 7060gr i ma 66cm;-) i to wszystko na moim cycochu przybrala:) pozdrawiam
 
reklama
:tak: To moja Julka to wielkolud birac pod uwage dlugosc bo wczoraj skonczyla 3 miesiace i ma 69 cm wzrostu i prawie 6 kg wagi jak sie urodzial to miala 3350 i 56 cm :happy:
 
Do góry