reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

Kuba był ostatnio ważony i mierzony 23 lutego.
Waży 10kg i mierzy 70 cm.
Ale był mierzony na stojąco a nie tak jak noworodka od czubeczka głowy do paluszków.
Pozdrawiamy
 
reklama
Ja byłam dziś na szczepieniu i moja córcia waży 9 kilo.

mało patrząc na wagę waszych pociech ale Emilka wygląda dobrze,nic jej nie brakuje więc się nie będę przejmować ;)
 
Dokładnie Noelia.
Przecież siatki centylowe nie pokazują sztywno ile dziecko ma ważyć tylką są granice.
Tak więc nie ma o czym mówić.
Pozdrawiamy

Aha świetne było to zdjęcie małej w tej czapeczce z falbankami, taka śliczna dziewczynka.

:)
 
sylwia:-), hm... czy grubasek, nie powiedzialabym! Mikus jest po prostu duzy, silny, no i wyglada na roczek. papusny to jest, ale takich papusiow na forum to jest sporo:-). dalabym zdjecie, ale ma za duzy rozmiar i nie chce pojsc.
 
reklama
my tez wczoraj sie szczepilismy. M skonczyl 6 m-cy. waga pokazala, ze wazy 11200 g, no i pani doktor naliczyla 6 zabkow. w wolnej chwili postaram sie zamiescic fotke.
 
Do góry