reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
Fajnie, to dopiero w 2 , 3 miesiace po porodzie trzeba bedzie królewiczowi wymieniać garderobę ;D Oby nie wcześniej! :laugh:

Ale wam już dobrze że macie te bobasy w swoich ramionach ::)

Pozdrawiam
 
a moja mała dziś u lekarza :) ,dziś kończymy 3 miesiąc -zważyliśmy się :) waży 6040 kg ,trochę przystopowała z tyciem :D ale się niezmierzyliśmy ::) grunt że wchodzi w 62 i nawet zgrabnie wygląda w 68 :)
 
Ja już zgłupiałam z tymi rozmiarami, rozpiatosc ubranek mojego dziecka to 62 cm do 74cm.

Ostatnio dostalismy super pajaca na długosc dobry ale przez główke za bardzo nie chce wchodzic. Tak wiec lezy nie bede maluszka katować.
 
A u nas był duży chłopak jak się urodził ,teraz jest malutki Ma skończone 10 miesięcy i waży 10 kg i mieży 74 cm
 
reklama
Do góry