reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

Gudrun nie jest to najlepszy wynik, być może jest jakiś konkretny powód niskiego przyrostu wagi? Np: alergia, przebyta choroba, refluks? jeśli nie, to też nie zamartwiałabym się na zapas, tylko obserwowała jak będzie dalej, a potem skonsultowała z lekarzem, jeżeli nadaj będzie słabo.
Moja Julka zawsze była chudziutka, aż do drugiego roku, potem skoczyła i wzwyż, i na wadze.
A Ula za to tyje jak mały balonik. Dzieci są bardzo różne.
Justynka waga dziecka to nie wyścigi, nie dołuj innych niepotrzebnie.
heh,nie chodzilo mi o dolowanie tylko posta wczesniejszego,ze dziecko w tym wieku nie powinno wazyc ponad 10kg.z dziecmi jest roznie i kazde jest inne.tylko tyle.pzdr
 
reklama
Naur - moja corcia urodzila sie z dosc niska waga 2,76. i ogolnie jest troche w tyle pod tym wzgledem. poza tym miala ze 2 okresy kiedy odmawiala jedzenia, nie wiem z jakich powodow..
lekarka mowila ze waga jest ok, ze nie mam sie co martwic..no ale rodzina meczy mnie ze dziecko na pewno chodzi glodne:wściekła/y:
 
Bartek jak się urodził ważył 4 kilo i miał 57 cm / teraz waży 44 kilo !:szok: - 13 lat
Kinia jak sie urodziła ważyła 3,45 kg i długa była na 56 cm / teraz waży 39 kilo !:shocked2: - 12 lat
Zuzia jak się urodziła ważyła 3.6 kg i długa była na 55 cm / teraz waży ponad 5 kilo :-) - 2 miesiące
Ale te dzieci nasze rosną :happy:
 
Bartek jak się urodził ważył 4 kilo i miał 57 cm / teraz waży 44 kilo !:szok: - 13 lat
Kinia jak sie urodziła ważyła 3,45 kg i długa była na 56 cm / teraz waży 39 kilo !:shocked2: - 12 lat
Zuzia jak się urodziła ważyła 3.6 kg i długa była na 55 cm / teraz waży ponad 5 kilo :-) - 2 miesiące
Ale te dzieci nasze rosną :happy:

A słyszałam, że następne dziecko jest większe od poprzedniego, a jednak nie.
Mojej Liwii to chyba nikt nie pobije. Na 2 miesiące ważyła 7 kg!!! :szok:
 
reklama
No to ja mam kruszyne. Misia 2 tyg temu wazyla 4800 (prawie 3 m-ce) a urodzila sie 3800:szok: Teraz jednak nadrabiamy zaleglosci, bo odkad mala jest tylko na butli to zaczela pedzic do przodu ze hej i pucie pieknie rosna:-)Nastepne wazenie w czwartek..
 
Do góry