reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

Ale Wasze dzieciaczki dorodne:) Moja Kruszynka kończy za 4 dni pół roczku i waży 7980!!! A wcale nie wygląda na chudziutką:-)
Dzikuska, w którym centylu jesteście??
Buźki, Kasia
 
reklama
Michalinka ma teraz 10mc i 3tyg i waży 8.600 w ciuszkach, wzrost ok 74cm przez 3 tyg przytyła pół kilo, ale miała apetyt straszny....teraz jej troszke przeszło:baffled:
 
Moja Oliwcia 20. grudnia skonczyla 3 miesiace i w tym tez dniu byla wazona. Waga wskazala 6200g :-) Wiec wydaje mi sie ze dobrze z Jej waga :-) . Tym bardziej ze nie wyglada na grubaska, poprostu ma bardzo zbite ciałko :tak:
 
Nasz Wojtuś urodził się 4010 kg i mierzył 57cm, teraz ma 1,5 miesiaca i pare dni temu jak bylismy na kontroli to wazyl 5,5 kg mierzyc go nie mierzyli bo nie mozna ale ubranka nosi na 3-6 miesiecy tzn 74 cm :) taki kolos :-)
 
Moja mala ostatnio byla na pomiarach, jak miala 8 miesiecy. Miala 84 cm i 8.500 :-) Waga normalna, ale teraz ciuchy juz tylko na 92 :-) Czyli na 2 latka, a nie na 10 miesiecy :-) troche mnie to przeraza....Wzrost nie miesci jej sie w zadne siatki centylowe.
 
Mój synek (2070) jak miał 9 miesięcy ważył 7100 a wzrost to nie wiem ale kupuję ubranka na 74-80.
 
reklama
Do góry