reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
Gwiazdeczka nie taki mały ten Twoj "Maly Ksiaze" ;-)

My dzisiaj bylysmy na szczepieniu, moja córcia waży 7300, ma 4,5 miesiaca
 
nasza cora jak sie urodzila wazyla 3840 i miala 53 cm...teraz ma 4 miesiace i wazy 6500 i nosi ubranka rozmiar 68 i te powoli robia sie male...takze zaczynamy powoli nosic 74...czasami wydaje mi sie ze jest za dluga jak na swoj wiek...ma strasznie duze nozki...ale to chyba po tacie ktory ma 197 cm...a ja 170 cm...chyba bedzie poprostu wysoka :D

Pozdrawiam
 
czesc dziewczyny moj antos ma 10 miesiecy wazy 10,970g a miezr sobie ok 74 cm ale waga wyjsciowa byla niemala bo "skromne "4600 i 60cm jak facecika w jego wieku to nie wiem czy to duzo czy mało :-)
 
madziara76 viola30 ale rosłych chłopaków urodziłyście..........moja miała 3200 i 52cm, teraz ma 11miesięcy i 9 dni i waży niecałe 9 i ma 76cm
 
reklama
Do góry