reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

O rany mój Maksio to jakiś olbrzym. Ma skończone 8 miesięcy (dzisiaj zaczął 9 miesięcy. A waży ok. 10 kg, może już ciut ponad a wzrost jak sama go zmierzyłam bez żadnego rozciągania ma 81 cm. a jak jak miał ok 7 - ważył 9300 i wzrost 72 cm :)
 
reklama
O rany mój Maksio to jakiś olbrzym. Ma skończone 8 miesięcy (dzisiaj zaczął 9 miesięcy. A waży ok. 10 kg, może już ciut ponad a wzrost jak sama go zmierzyłam bez żadnego rozciągania ma 81 cm. a jak jak miał ok 7 - ważył 9300 i wzrost 72 cm :)

No faktycznie duży, ale teraz dzieciaki jakieś takie duże są. To dużo urósł w tak krótkim czasie. Może źle zmierzyłaś?
Mój to chyba bije wszystkich:szok: Jest bardzo duży! W wieku 5 miesięcy miał parametry twojego z 7 miesiąca:szok: a teraz to już wogóle kosmos:szok:
Ale wygląda ładnie, nie za gruby, nie za chudy, klata jak u kulturysty:tak::-D:-D
 
Moja Nikosia urodziła się z wagą 4300:szok: i była długa na 58 cm
Za tydzień kończy 7 miesiąc i waży ok 7 kg i mierzy ok 70 cm :-)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 36
mój Filipek w wieku 6,5 miesiąca waży 6,45 kg i mierzy 68, lekarka stwierdzila ze malo, ale po prawidlowych badaniach krwi uznała ze widac taka jego uroda.
 
moj maly ma 3 m-ce i 2 dni i wazy 6500g i mierzy 64 cm
a jak sie urodzil mial 3450 g i 55 cm
zdjcie004ib5.jpg

3450 g i 55 cm






Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko,a ja ...Twoja mama!
 
Moja starsza córka Nadia gdy sie urodziła ważyła 4200 i 57 cm a jak miała 6 miesiecy nie podwoiła wagi bo warzyła 7800 Lekarz sie czepiał ale zdrowa była takze nie robiłam problemu.Ale teraz to jest mały klopsik i ma 6 lat.A druga córunia Zuzanna urodziła się w lipcu 2007 i warzyła 4000 i 58 długa A teraz ma 6 miesiecy i tez nie podwoiła wagi i jest bardzo drobniutka ,ale za to bardzo ruchliwa juz zaczyna raczkować !!!!!!!a teraz waży 7100 .ALE KOCHANE SA MOJE DZIEWUCHY PO PROSTU MAJA TAKĄ URODĘ WIĘC NIE PRZEJMUJCUE SIĘ MAMUSIE ZE KTOŚ WAM MóWI ZE WASZE DZIECKO JEST CHUDE!!!! POZDRAWIAM MAMA NADII I ZUZI

 
Moja starsza córka Nadia gdy sie urodziła ważyła 4200 i 57 cm a jak miała 6 miesiecy nie podwoiła wagi bo warzyła 7800 Lekarz sie czepiał ale zdrowa była takze nie robiłam problemu.Ale teraz to jest mały klopsik i ma 6 lat.A druga córunia Zuzanna urodziła się w lipcu 2007 i warzyła 4000 i 58 długa A teraz ma 6 miesiecy i tez nie podwoiła wagi i jest bardzo drobniutka ,ale za to bardzo ruchliwa juz zaczyna raczkować !!!!!!!a teraz waży 7100 .ALE KOCHANE SA MOJE DZIEWUCHY PO PROSTU MAJA TAKĄ URODĘ WIĘC NIE PRZEJMUJCUE SIĘ MAMUSIE ZE KTOŚ WAM MóWI ZE WASZE DZIECKO JEST CHUDE!!!! POZDRAWIAM MAMA NADII I ZUZI
 
reklama
Do góry