reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny

Ja to z kolei mam taki problem, ze ja mam zawsze duzo snow, nieraz sa bardzo dziwne, nieraz bardzo realne i nieraz po przebudzeniu musze sie zastanowic czy to byl sen czy real! Nieraz to jest bardzo trudne...
 
reklama
U mnie ze snami jest tak jak u Renee-praktycznie nic nie pamietam lub mi sie nie sni. Duzo mi sie snilo gdy bylam w ciazy, ale to zazwyczaj byl porod lub wyobrazenie dziecka ;-)
 
Podobno tak jest,ze gdy po przebudzeniu spojrzy sie w okno,to od razu zapomina sie,o czym sie snilo. :szok: :tak: Ja dzis wiem,ze mialam sny,ale spojrzalam w okno i serio zapomnialam o czym snilam! :-D :szok: :tak:
 
Mnie też śnił się seks i to nie z mężem.Zaczynaliśmy się kochac do pokoju zajrzał Janusz coś mi powiedział i wyszedł ja za nim zamknełam drzwi i kochaliśmy się dalej.Chyba jestem spragiona ale podświadomie bo w rzecywistości mało mam ochoty i niewiem czy to nie przez tabletki więc je zmieniam.
 
A mi sie dzis snilo,ze Zuzia miala te swoje 4,5 miesiaca,no i siedzialysmy sobie w Naszym nowym pokoiku. I nagle ... Zuzia wstala z podlogi - tam lezac na kocyku bawila sie pod swoim "BabyGym" i ... zaczela isc w moja strone! :szok: Co za sen! :szok: :-p To pewnie przez te ostatnie rozmowy tutaj o tym,jak to szybko niektorzy zaczynaja chodzic,ale bez przesady. :-p Jeszcze dobrze nie siedzi,a juz chodzic mialaby zaczac? Hihihi. :-D
 
AGUTKU sniłaś mi się wczorajszej nocy.... uwaga....
urodziłaś drugą córkę, imienia nie pamiętam, chyba Agnieszka??:confused:
hmmm.. chyba za bardzo o córeczce zaczynam myśleć, tylko czemu śniło mi się że Ty urodziłaś córkę:baffled:
 
AGUTKU sniłaś mi się wczorajszej nocy.... uwaga....
urodziłaś drugą córkę, imienia nie pamiętam, chyba Agnieszka??:confused:
hmmm.. chyba za bardzo o córeczce zaczynam myśleć, tylko czemu śniło mi się że Ty urodziłaś córkę:baffled:
A ojca nie widziałaś w tym śnie:confused:, bo ja bym obstawiała R.;-):-p:-D:cool2:
 
reklama
Agutku no wiesz teraz to mi przykro, to ja tu piszę, jaki piękny sen mi się wyśnił z Tobą w roli "głónej" a Ty że plotkuje...:-:)szok::no:
 
Do góry