reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny

hmm a ja joz snow nie miewam bo malo spie:)
ale mam takie cos jak sie budze ze szukam malego pod koldra bo usnelam pzy karmieniu i boje sie ze sie dusi ale po chwili widze ze lezy sobie w łozeczku;;)
 
reklama
A mi sie dzis snilo,ze mam wielki brzuch i jestem w szpitalu,bo czas rodzic! :szok: Dostalam jakis zastrzyk w tylek rozkurczajacy,az myslalam,ze mi dupsko peknie,tak mi mocno go wbili. :szok:
Pozniej wstalam z lozka z tym wielkim brzucholem,przeszlam w szlafroku :szok: przez las i bylam juz w domku. Patrze na neta,a tam wiadomosc,ze jakis lekarz mial wypadek samochodowy. To wlasnie ten facet,ktory mial mi odbierac porod! :baffled: Patrze na jego fote,a to normalnie ... Bruno z "Na dobre i na zle"! :szok: :laugh2: :szok: :laugh2: :szok: :laugh2:
No,ale nie wiem,czy i kogo urodzilam,bo Zuzia sie przebudzila,bo juz bylo rano. :-p Opowiadalam mamie o tym,a ona no,ze co? Przeciez moge rodzic! :szok: :laugh2: Ale ja narazie nie chce. :-D Chce miec swoja Zuzinke tylko (przynajmniej teraz :-D ),no a poza tym sama sobie Bejbusia nie zrobie. :-p ;-)
 
Rany ale Ty masz sny:baffled: ... no nieżle , ja jestem taka padnięta , że nawet snów nie mam :-D włosów też już prawie nie mam :-D:-D:-D:baffled:
 
Adasiu,u mnie wlosow tez prawie brak. :baffled: :-p A co do snow,to normalnie masakra,jakie ostatnio je miewam! :szok: :baffled: Nawet jakies calusy i sex mi sie snil,haha! :laugh2: :-D :szok: :zawstydzona/y: Dobrze,ze nie z <cenzura>. :-p
 
Agutko no sny to Ty miewasz rewelacyjne :-D

Ale moja mama nie jest gorsza, opowiadala mi wczoraj co Jej sie przysnilo. Snilo JEj sie ze urodzilam drugie dziecko, a Oliwka byla taka malenka jak teraz (hmmm ciekawe jak ja to zrobilam tak szybko :confused: :-D ). I moj maz mnie zostawil bo okazalo sie ze to dziecko to druga dziewczynka a on chcial miec niby syna. Tesciowie tez sie wyprowadzili z tego powodu z domu i ja zostalam sama, zaraz po porodzie z dwojka takich maluszkow. Oj ta moja mama :laugh2: :-D :laugh2: :-D :laugh2:
 
AGUTKA - myślę ,że przez te sny to Twoje ciało się dopomina sexu ;-):-D to tak jakoś podświadomie wychodzi ;-)
 
Agutko zgadzam sie z Adasia, poporstu potrzebujesz chłopa! ;-) :-D
A co do snu mojej mamy, to wiem ze sie nie sprawdzi fakt ze mnie moj grzesiu zostawi bo on jest kofffany :tak: i jest mu jedno czy corka czy syn, a ja to hcyba chcialabym druga coreczke, bo dziewczynki sa takie slodziutkie :-) choc z drugiej strony teraz gdy bylam w ciazy to baaardzo chcialam syneczka, mial byc Igorek tak jak u Adasi a tu prosze..kobita! :laugh2:
 
reklama
Agutko zgadzam sie z Adasia, poporstu potrzebujesz chłopa! ;-) :-D
A co do snu mojej mamy, to wiem ze sie nie sprawdzi fakt ze mnie moj grzesiu zostawi bo on jest kofffany :tak: i jest mu jedno czy corka czy syn, a ja to hcyba chcialabym druga coreczke, bo dziewczynki sa takie slodziutkie :-) choc z drugiej strony teraz gdy bylam w ciazy to baaardzo chcialam syneczka, mial byc Igorek tak jak u Adasi a tu prosze..kobita! :laugh2:
Luczynko ja ze wzgledu na męża mogłabym mieć następnego synka, ale podświadomie to chyba jednak wolałabym drugą córeczkę:tak: . Mi na szczęście nie śnią sie ani potencjalne ciąże ( chociaż mogłabym juz byc kolejny raz w ciąży), ani sex:-D :laugh2: :-D :laugh2: . Podobno wszyscy śnią tylko większośc ludzi nie pamięta co i ja chyba do tych osób należę, bo rzadko kojarzę że mi sie coś śniło:-D
 
Do góry