reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny

reklama
AGUTKU:-):-D:laugh2:
wiecie co Wam powiem, ja chyba przestanę spać??:confused::dry:
tym razem śniło mi się...że MYCHA napisała że jest w ciąży:-)
skąd mi się to bierze??
ale najśmieśnieszy był sen gdy śniło mi się że M pokazywał ojcu jakich durexów używamy:-p:-p:-p:-)
 
Ja sny z innej beczki. SZłam pod kamienice gdzie mieszkali dziadki.Patrzę tam na okna a one nagle zaszły parą i od środka ktoś rysował na nich kólka.A nikogo w mieszkaniu nie było. Przestraszyłam się i uciekłam. Czy dziadkowie chcieli mnie przed czymś ostrzec?
 
Mija,ja sie na snach nie znam,wiec Ci nie pomoge. :no: ;-)

Ja mialam dzis jakis glupi sen. :-p Tzn. caly czas snilo mi sie cos innego,ale tylko jedno zapamietalam... Bylam gdzies na spacerze z Zuzia i R.,no i kupowalismy telewizor dla Nas. :szok: Normalnie hahaha! Chyba mieszkalismy razem w tym snie. :laugh2: :-D :laugh2: No i on dodatkowo kupil mi jeszcze jakies czerwone butki. :szok: Powiedzial,ze musze je koniecznie miec! :szok: :laugh2: Co za durny sen. :-p :zawstydzona/y:
 
Opowiem wam kawałak mojego snu. Mój tata miał gdzieś jechać a ja do niego -Do zobaczenia za 5 miesięcy jak urodzi się syn.- Jestem przewrażliwiona , nawet śni mi się że jestem w ciąży.
 
reklama
Do góry