reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny

Wiecie u mnie sny się sprawdzają w znaczeniu.Śniło mi się że schodzę po schodach - zniżę się ,poniżę.Wybrałam pracę z niższą pensją.Potem śniło mi się że wchodziłam do super czystej wody(morza).Co oznacza że coś pójdzie po mojej myśli i będie dobrze.I tak wyszło z tą pracą.
 
reklama
ale miałam sen:dry:
śniło mi się że Agutka z Rrrrrrr przyjechali na nasz roczek,a Rrrrrrrrr zafundował Przemkowi zapas monte na pół roku:dry::baffled:
:cool2::-)
 
Agutko śiłaś mi się.Spotkałyśmy się z naszymi córeczkami i stwiedziłyśmy że są do siebie podobne.:tak:
W drugim śnie Pati spadła z 4 piętra.Miała jej pilnować jakaś kobitka,a ona (kobitka) wyszła za mną.Jak byłyśmy przed blokiem patrze w okna a Pati stoi na parapecie i za chwile spadła.Przeżyła i nic jej nie było ,tylko się z tyłu za główkę trzymała.Przerażający sen.:no::-(
 
ale miałam sen:dry:
śniło mi się że Agutka z Rrrrrrr przyjechali na nasz roczek,a Rrrrrrrrr zafundował Przemkowi zapas monte na pół roku:dry::baffled:
:cool2::-)

Haaaahahahaha,tego to nie zauwazylam! :laugh2: :laugh2: :laugh2:
Niezly ten sen! :laugh2: :-D


Mija,ten pierwszy sen byl bardzo milutki i fajnie by bylo,gdyby sie spelnil. :-) :tak:
A ten drugi,to jakis koszmar... :baffled: Uhm... :-(
 
reklama
Do góry