reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

w ogóle nie wiem jak to ogarnąć. Nie mam do niego żadnego kontaktu tylko do rejestracji. On tam jest raz w tygodniu...wiecc wątpię ze ktoś dzisiaj odbierze telefon.
Jeżeli wyjdzie pozytywna beta, szła bym do pierwszego lepszego lekarza, żeby dostać leki. Czy wiesz, jakie te leki mają być? Może je wypisać każdy lekarz. Może masz jakiegoś wśród znajomych?
 
reklama
Jakie Ci wyszły mutacje? Ja po owu też brałam Acard 75, po pierwszej pozytywnej becie zwiększylam dawkę do 150 - wszystko na własną rękę. Wizytę u gina miałam dopiero 5 dni później i wtedy zaczęłam przyjmować heparynę. Więc ten acard na początku powinien dać radę do czasu wizyty.
MTHFR_677C>T hetero Pai - 1 4G hetero
 
Może spróbuj go namierzyć gdzie dzisiaj przyjmuje i próbuj tam dzwonić 😊 albo idź na konsultacje do innego lekarza z wynikami badań
tak mogłabym isc do tego co chodziłam do grudnia na monitiring ale on jest do badań nastawiony ze po co i nie wiem jakie ma podejscie do tych mutacji. I nawet nie wiem czy będę miała wynik a on gdzies do 21 przyjmuje. A usg mi za bardzo nic nie powie.
 
Jeżeli wyjdzie pozytywna beta, szła bym do pierwszego lepszego lekarza, żeby dostać leki. Czy wiesz, jakie te leki mają być? Może je wypisać każdy lekarz. Może masz jakiegoś wśród znajomych?
nie mam. Jestem zielona w tym temacie. Tylko ten z Poznania mi powodzian coś o clexane i acard ale jeszcze wtedy nie mialam wyników. Chora sytuacja.
 
MTHFR_677C>T hetero Pai - 1 4G hetero
To teoretycznie nie wskazuje na trombofilię, ale możliwe że będziesz miała wdrożona heparynę zapobiegawczo. Sama mam dzisiaj swoją pierwszą wizytę u hematologa i w sumie dowiem się jak się to dokładnie diagnozuje. Ja mam mutacje V-Leiden. No ale jak beta będzie pozytywna to umów się na wizytę możliwie najszybciej. Trzymam kciuki ✊
 
reklama
nie mam. Jestem zielona w tym temacie. Tylko ten z Poznania mi powodzian coś o clexane i acard ale jeszcze wtedy nie mialam wyników. Chora sytuacja.
Jeśli wyjdzie Ci pozytywny pink, to może spróbuj nawet znanym lekarzu teleporade na dziś lub jutro? Tam jest zawsze sporo terminów, nawet do lekarza z innego województwa, tylko po to, żeby Ci przepisał leki dopóki nie dostaniesz się do swojego. Jak przedstawisz swoją historię medyczną i wszystkie wyniki załaczysz w PDF to powinno być ok jako tymczasowe rozwiązanie.
 
Do góry