reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

Dziewczyny, pytanie czysto teoretyczne. Wczoraj wyszedł pozytywny test owulacyjny (20 dc), dziś były przytulanki. Czy jeśli za 10-12 dni zrobię test ciążowy to będzie juz coś widać ( pod warunkiem, że się udało) ? Pytam, ponieważ od 20.05. zaczynam zabiegi rehabilitacyjne ( pole magnetyczne, prądy itp.) Chciałabym tez mieć czas na ewentualną betę przed zabiegami, gdyby na teście się coś pojawiło.
 
reklama
Dziewczyny, pytanie czysto teoretyczne. Wczoraj wyszedł pozytywny test owulacyjny (20 dc), dziś były przytulanki. Czy jeśli za 10-12 dni zrobię test ciążowy to będzie juz coś widać ( pod warunkiem, że się udało) ? Pytam, ponieważ od 20.05. zaczynam zabiegi rehabilitacyjne ( pole magnetyczne, prądy itp.) Chciałabym tez mieć czas na ewentualną betę przed zabiegami, gdyby na teście się coś pojawiło.
Powinno być widać ale różnie to bywa. Ja dla własnego spokoju, bez względu na wynik testu poszłabym na betę dzień przed planowanymi zabiegami.
Trzymam kciuki :)
 
Hej. Ja dzisiaj sie obudziłam i tak coś Mnie tknęło i zrobiłam test. Nie wiem co to za firma bo kupiony gdzies kiedys na allegro z testami owu.
Jestem przerażona...beta wykonana. Nie wiem co robic. Miałam się do gina zgłosić jakby sie udało po leki. Chyba najwcześniej w poniedziałek będzie dopiero dostępny bo on jest z Poznania. Od dwóch tygodni biorę na własną rękę acard 75. Nie wiem czy brac go dalej... Jestem zes*ana bo nie wiem co robic...w poniedzialek mialam się umawiać na sono hsg ...
 

Załączniki

  • af052496-b4ce-4bf6-bc41-77eff0d50d8e.jpg
    af052496-b4ce-4bf6-bc41-77eff0d50d8e.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 153
Hej. Ja dzisiaj sie obudziłam i tak coś Mnie tknęło i zrobiłam test. Nie wiem co to za firma bo kupiony gdzies kiedys na allegro z testami owu.
Jestem przerażona...beta wykonana. Nie wiem co robic. Miałam się do gina zgłosić jakby sie udało po leki. Chyba najwcześniej w poniedziałek będzie dopiero dostępny bo on jest z Poznania. Od dwóch tygodni biorę na własną rękę acard 75. Nie wiem czy brac go dalej... Jestem zes*ana bo nie wiem co robic...w poniedzialek mialam się umawiać na sono hsg ...
Spokojnie czekac na wynik bety :) daj znac
 
reklama
Do góry