reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

dziewczyny brałam na ocenie owulacji po czym wyszłam i rozryczałam się w samochodzie… nie było widać żadnego pęcherzyka dojrzewającego za to kilkanaście i Pani Dr podejrzewa PCOS…. jestem kompletnie zielona w tym temacie ale obrałam już najgorsze scenariusze… musz umówić się na normalną wizytę i wsyztsko skonsultować ale narazie jestem załamana… nie wiem co mam myśleć 😓😓😓😓
 
reklama
dziewczyny brałam na ocenie owulacji po czym wyszłam i rozryczałam się w samochodzie… nie było widać żadnego pęcherzyka dojrzewającego za to kilkanaście i Pani Dr podejrzewa PCOS…. jestem kompletnie zielona w tym temacie ale obrałam już najgorsze scenariusze… musz umówić się na normalną wizytę i wsyztsko skonsultować ale narazie jestem załamana… nie wiem co mam myśleć 😓😓😓😓
Kochana sama dokonca się na tym nie znam ale to nie wyrok, z tym można zając w ciąże, jest to utrudnione fakt, ale nie wyklucza dziecka, nie łam się. Odpowiednia diagnostyka i leczenia i wierze, ze bedziesz się cieszyć dzidzia ❤️
 
dziewczyny brałam na ocenie owulacji po czym wyszłam i rozryczałam się w samochodzie… nie było widać żadnego pęcherzyka dojrzewającego za to kilkanaście i Pani Dr podejrzewa PCOS…. jestem kompletnie zielona w tym temacie ale obrałam już najgorsze scenariusze… musz umówić się na normalną wizytę i wsyztsko skonsultować ale narazie jestem załamana… nie wiem co mam myśleć 😓😓😓😓
kochana, PCOS to nie wyrok, dieta, ruch, dobry lekarz który zrobi monitoring i przy braku swoich owulacji stwierdzi ze potrzeba stymulacji to podstawa ! Ja byłam w tym samym momencie co Ty jeszcze niedawno, tez byłam załamana i tez jak mówiono mi ze to nie wyrok to za każdym testem z jedna kreska czy brakiem p. Dominującego wątpiłam ze kiedykolwiek zostanę mama - udało się i Tobie również się uda 🙏🏻🥰
 
@Anasta07


Ja czytam w internecie i słucham podcastów na yt, ale dużo o jakości komórki jajowej pisze Michał Kot
 
Pocieszę was lub nie .. zaszłam w ciąże nie wiedząc o io, niedoczynnosci jak i o nadciśnieniu , pcos też mam( młoda po co się badać ). Wszystko wyszło w ciąży, tsh 5,8 cukier koło 100 itd itp. Zaszłam po roku z waga 85 kg 164 cm. - szanse są.

Teraz staram się o druga ciąże - niestety waga jest wyższa choć totalnie nie widać, biorę leki, staram się trzymać dietę ale święta w niej nie jestem… po roku starań ,,co będzie to będzie” od tamtego cyklu dopiero jakoś bierze mnie ciśnienie i powoli slustracja. Wzięłam się spowrotem za ćwiczenia, dietę mam rozpisana od dietetyka no i działać no. W tym cyklu na pewno nie kupię tyle testów i nie zrobię tyle bet co ostatnio 😅😅 wiem mniej więcej kiedy się postarać bardziej i jakoś to będzie no…
Dzięki za tą wiadomość ♥️ U nas 1,5 roku starań. Od 4 miesięcy zdiagnozowana niedoczynnosc, Io, pcos. Już powoli tracę nadzieje. Mamy już jedna córkę, nieplanowana, wiec nie wiem czy miałam problemy z zajściem czy nie 😀 w momencie robienia testu ciążowego byłam w szoku/strachu , a teraz kiedy nie mogę zajść w kolejna ciąże , dziękuje Bogu ze to się tak potoczyło i ja mam ♥️
 
Kochana sama dokonca się na tym nie znam ale to nie wyrok, z tym można zając w ciąże, jest to utrudnione fakt, ale nie wyklucza dziecka, nie łam się. Odpowiednia diagnostyka i leczenia i wierze, ze bedziesz się cieszyć dzidzia ❤️

@Nantes dziękuję za te wiadomości, już mi trochę lepiej, upuściłam emocje i jakoś muszę się nauczyć z tym żyć… przez najbliższe dni na pewno będę wyłączona z życia ale jakoś sobie to poukładam i wrócę do was z lepszym nastawieniem 😘
 
reklama
Do góry