reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

Nie zabijam optymizmu ale to te cholerne facelle ( jeśli się mylę popraw mnie) potwierdź koniecznie innym testem lub beta. Bo one niestety są fałszywie pozytywne u wielu osób :( trzymam mocno kciuki ! ❤️
Rozumiem i dziękuję za radę, na pewno pójdę po pinka strumieniowego 😁 co do facelle, to mnie akurat do tej pory nie oszukały, wyłapały oba biochemy, a jak te się kończyły, to kresek już nie było. Ale pink musi wjechać zgodnie z procedurą, wiadomo:)
 
reklama
Nie zniechęcaj się, szybko zaczniesz zauważać pewne prawidłowości:) Co do śluzu, to u mnie zawsze jest bardziej widoczny przed owulacją, potem już mniej.
Dziś mam wrażenie, że juz jest suchutko. Ten ciągnąco-galaretowy śluz był 1 dzień i w sumie teraz mi się kojarzy, że miesiąc temu też miałam tylko 1 dzień taką wydzielinę
 
Po jakim czasie od biochemu udawało ci się zajść, jeśli mogę zapytać? Potrzebuje się czymś pocieszyć.
w moim przypadku udało się w 3 cyklu od biochemu. Ale u mnie po drodze wyszła IO, za wysoki poziom glukozy na czczo, tarczycę musiałam zbić do 1,5 lub niżej. Czytając wpisy innych dziewczyn bardzo liczyłam, że uda się w pierwszym cyklu.
 
reklama
w moim przypadku udało się w 3 cyklu od biochemu. Ale u mnie po drodze wyszła IO, za wysoki poziom glukozy na czczo, tarczycę musiałam zbić do 1,5 lub niżej. Czytając wpisy innych dziewczyn bardzo liczyłam, że uda się w pierwszym cyklu.
Ja liczyłam na te 3 miesiące właśnie i chyba przyszedł ostatnio pierwszy kryzys. Ja wiem ze częstotliwość i w ogole, ale chyba po raz pierwszy czuje ze zaczyna mi to ciążyć, nawet supli mi się nie chce już łykać
 
Do góry