reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

Nie zabijam optymizmu ale to te cholerne facelle ( jeśli się mylę popraw mnie) potwierdź koniecznie innym testem lub beta. Bo one niestety są fałszywie pozytywne u wielu osób :( trzymam mocno kciuki ! ❤️
Rozumiem i dziękuję za radę, na pewno pójdę po pinka strumieniowego 😁 co do facelle, to mnie akurat do tej pory nie oszukały, wyłapały oba biochemy, a jak te się kończyły, to kresek już nie było. Ale pink musi wjechać zgodnie z procedurą, wiadomo:)
 
reklama
Nie zniechęcaj się, szybko zaczniesz zauważać pewne prawidłowości:) Co do śluzu, to u mnie zawsze jest bardziej widoczny przed owulacją, potem już mniej.
Dziś mam wrażenie, że juz jest suchutko. Ten ciągnąco-galaretowy śluz był 1 dzień i w sumie teraz mi się kojarzy, że miesiąc temu też miałam tylko 1 dzień taką wydzielinę
 
Po jakim czasie od biochemu udawało ci się zajść, jeśli mogę zapytać? Potrzebuje się czymś pocieszyć.
w moim przypadku udało się w 3 cyklu od biochemu. Ale u mnie po drodze wyszła IO, za wysoki poziom glukozy na czczo, tarczycę musiałam zbić do 1,5 lub niżej. Czytając wpisy innych dziewczyn bardzo liczyłam, że uda się w pierwszym cyklu.
 
reklama
w moim przypadku udało się w 3 cyklu od biochemu. Ale u mnie po drodze wyszła IO, za wysoki poziom glukozy na czczo, tarczycę musiałam zbić do 1,5 lub niżej. Czytając wpisy innych dziewczyn bardzo liczyłam, że uda się w pierwszym cyklu.
Ja liczyłam na te 3 miesiące właśnie i chyba przyszedł ostatnio pierwszy kryzys. Ja wiem ze częstotliwość i w ogole, ale chyba po raz pierwszy czuje ze zaczyna mi to ciążyć, nawet supli mi się nie chce już łykać
 
Do góry