reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
No mnie ostatnio życie tak składa, że mąż marudzi, że z czego ma być to dziecko jak seksu nie ma, bo chodzę spać o 20:30 😅 ale nie mam motywacji, bo póki co testy owulacyjne blade :p
Ale współczuję strasznie, mi się w tamtym roku alergia zrobiła nie wiem na co, bo nigdy nie miałam, ale to jest jakiś horror.
Ja jestem alergikiem ale nie spodziewałam się, że mój organizm tak źle sobie będzie radził. Zazwyczaj męczył mnie lekki katar ale od wczoraj jestem trupem normalnie
 
Ja mam takie dziwne przeczucie, że z tego cyklu nic nie będzie. :-/

Dzisiaj 13dc i rzekoma owulacja. Testy owu blade. Od dnia „okresu” do wczoraj cały czas plamiłam. Niby lekko, ale mam przeczucie, że coś jest nie tak.
I mnie bardzo zmartwiła ta wizyta u endokrynolog, która stwierdziła, że pęcherzyk za duży w 8dc :-/
Od 16dc mam brać duphaston na pękanie pęcherzyka. Poczekamy zobaczymy.

Mieliśmy zadziałać od rana a tu przyszedł nam do łóżka syn 😜🤷🏼‍♀️
 
Z mojego cyklu też raczej nic nie będzie. W nocy przestały mnie nagle boleć piersi. Pomimo brania duphastonu, co jest dosyć dziwne. Do testowania jeszcze 2 dni, a do okresu jeszcze więcej, ale znam swój organizm i czuję, że to koniec dla tego cyklu. No nic, może w następnym będzie lepiej.
 
reklama
U mnie bielyje rozy na teście 😝 No i spadek temperatury na okres, więc czekam na kolejny cykl (i zabawa od nowa...)
 

Załączniki

  • 1bf962ab-a2e4-48f4-9c08-038deedc7c55.jpg
    1bf962ab-a2e4-48f4-9c08-038deedc7c55.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 52
Do góry