reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
Dzis 9 dpo, mnie też strasznie bola... wczoraj az krzyknelam jak stary dotknął 🤣🙈 no ale jak widać to też nie objaw 🤦‍♀️
Wiem, to pewnie wynik progesteronu, ale mimo wszystko moja chora psycha sobie wmawia, że tym razem to na pewno ciąża 🤣 co z tego że mam tak co miesiąc 😄🙈
 
Tak, fajne narzędzie do wylapania owu ale trzeba być sumiennym i systematycznym. Mierzyć zawsze o tej samej porze zaraz po prezbudzeniu. U mnie np jest to 8.25. W weekend niestety mi sir rozjeżdża bo jestem zbyt leniwa żeby się budzić specjalnie na mierzenie ale czasem się zdarzy. Trzeba mieć termometr z 2 miejscami po przecinku no i polecam keirzyx w pochwie. Mi się w ustach rozjeżdżała temperatura strasznie a w pochwie faktycznie widać wzrosty itp. 2 tym cyklu tez mierze, bardziej dla siebie tylko zaczelam pozno i wygląda to tak
Zobacz załącznik 1397627
jaki termometr polecasz?
 
Hej! Proszę mnie wpisać na testowanie na 21.05. Narazie staram się wyłapać owulację ale plus/minus ten 21.05 wydaje się realny.

Od samego rana ptaki ćwierkają. Zapowiada się kolejny piękny, majowy dzień ☺️
 
tak mi powiedziała endokrynolog.

Tu post lekarza od nieplodnosci, który pisze że duphaston stosowany przed owulacją może mieć wplyw hamujący, wręcz antykoncepcyjny...
 
jaki termometr polecasz?
Ja mam taki z amazona, femometer się nazywa
Screenshot_20220503-111147_Amazon Shopping.jpg
 
Ja mam microlife bo był najtańszy xD
Myślę, że to nie ma znaczenia byle by miał te 2 miejsca po przecinku
Najczęściej one się nazywają po porostu owulacyjne
 
reklama
To nie jest sytuacja sprzed miesiaca, to trwa już w cholere długo, było wielokrotnie przegadane, przerabiane i za każdym razem kiedy mi się wydaje ze już coś dotarło okazuje się ze się niepotrzebnie pozytywnie nastawiłam. Nie sadze ze badania coś zmienia, mam wrażenie ze wszystko robi dla świetego spokoju.
przykro się to czyta 🙁 u mnie był podobny problem, ale z drugiej strony, bo to ja chciałam się kochać tylko w czasie dni płodnych i najlepiej raz. Nie czułam żadnej przyjemności z seksu i nie miałam pojęcia czemu. Pomogła mi jedynie terapia z seksuologiem. Ale to dana osoba musi chcieć, inaczej się nie uda zmienić nastawienia.
 
Do góry