reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
Tak sobie myślę, czy kupić testy owulacyjne. Słyszałam, że to pic na wodę, co sądzicie? W ogóle nie wiem jaką przyjąć strategię, bo jestem mowa w temacie - seks co dwa dni przez cały cykl? Czy lepiej tylko tak mniej więcej jak niby powinna być owulacja? Bo codziennie podobno nie można (?) :p Jakieś złote rady? :D
 
A tak poza tym w maju po raz pierwszy w tym roku będę testować w ramach starań naturalnych. Zawsze to jakiś powód do świętowania :-D. Zobaczymy, jak to z kreskami będzie... (Pewnie: Pełno nas, a jakoby nikogo nie było...).
 
Tak sobie myślę, czy kupić testy owulacyjne. Słyszałam, że to pic na wodę, co sądzicie? W ogóle nie wiem jaką przyjąć strategię, bo jestem mowa w temacie - seks co dwa dni przez cały cykl? Czy lepiej tylko tak mniej więcej jak niby powinna być owulacja? Bo codziennie podobno nie można (?) :p Jakieś złote rady? :D
Ja tam uprawiam seks tylko w okolicach owulacji i u mnie testy się pięknie sprawdzają ;) tylko musza przyjść najpierw
 
Tak sobie myślę, czy kupić testy owulacyjne. Słyszałam, że to pic na wodę, co sądzicie? W ogóle nie wiem jaką przyjąć strategię, bo jestem mowa w temacie - seks co dwa dni przez cały cykl? Czy lepiej tylko tak mniej więcej jak niby powinna być owulacja? Bo codziennie podobno nie można (?) :p Jakieś złote rady? :D
a czemu niby pić na wodę? Ogromną część kobiet dzięki nim ogarnia jako tako swój cykl
 
Tak sobie myślę, czy kupić testy owulacyjne. Słyszałam, że to pic na wodę, co sądzicie? W ogóle nie wiem jaką przyjąć strategię, bo jestem mowa w temacie - seks co dwa dni przez cały cykl? Czy lepiej tylko tak mniej więcej jak niby powinna być owulacja? Bo codziennie podobno nie można (?) :p Jakieś złote rady? :D
u mnie testy owu się sprawdzają, ale jeśli masz PCOS to szkoda kasy. Złota rada na seks - wtedy kiedy macie na to ochotę 😉
 
Tak sobie myślę, czy kupić testy owulacyjne. Słyszałam, że to pic na wodę, co sądzicie? W ogóle nie wiem jaką przyjąć strategię, bo jestem mowa w temacie - seks co dwa dni przez cały cykl? Czy lepiej tylko tak mniej więcej jak niby powinna być owulacja? Bo codziennie podobno nie można (?) :p Jakieś złote rady? :D
Ja używam testów owu co miesiąc, kupuje te najtańsze z allegro po 50 sztuk i co miesiąc ładnie mi wyłapują mój peak. I to się pokrywa z bólem jajnika i ze śluzem więc myślę, że nie taki pic na wodę 😄
A mój gin mówił, żeby seks uprawiać minimum co 2 dzień ale nie częściej niż 4 razy dziennie🤣
Jak macie siły i chęci to możecie cały cykl 😄
 
reklama
Do góry