reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

Cześć laseczki

Ewcia to szykuj się maleńka......:-D:-D:-D

zuzkus co do staranek czy też nie, odpisuję Ci na pw-:tak::tak::tak: nie mam ochoty pisać publicznie co u mnie w tej sprawie, bo są tu na forum pewne osoby które nie muszą wiedzieć co się u mnie dzieje.....:no: Nie chodzi mi oczywiście o nasze słomianki bo za nie bym oddała życie......:-D:-D:-D
Jak się czuje teściowa????

Mysz szykujesz się na przyjazd mężula?????
 
reklama
Hej słomianki ;-))

Ewcia, Mysz???????

badaicka zobaczymy jak będzie na egzaminie nr. 2 jak znowu dostanę ciulowy samochód powiem że takim gratem nie da się jechać.....:no::no::no:
Ostatni raz zdaję w Gdyni, potem pojadę do Gdańska....:tak:
Powodzenia na egzaminie......:-D:-D:-D
Beatko u nas w Opolu też nie jest superowo:-(Ja jak pisałam teraz mam 3 podejście i jeśli nie zdam to przeniosę sie do Częstochowy albo może jescze gdzieś indziej:-D
Nie dziękuję za życzonka powodzonka:-)żeby nie zapeszać.
Pozdrawiam serdecznie
 
Tak wogóle to chciałam Wam powiedzieć,że jestem pełna podziwu dla Was,bo ja chyba nie dałabym rady gdyby mój mąż musiał pracować tak daleko.Wiem,wiem czasem nie ma innego wyjścia a żyć trzeba ale jest to niesamowicie ciężkie i trudne zarówno dla Was,Waszych mężów i dzieciaczków.Dlatego wielki ukłon z mojej strony za to że dajecie radę
 
moze uznacie ze jestem dziwna, ale ja po prostu juz przywyklam do tego ze M wyjezdza i ze ma taka prace...
Wiedzialam na co sie psize wychodzac za maz wiec nie mam co narzekac. Jasne ze narzekam (zwlaszcza jak Jas zachoruje albo auto sie popsuje a M nie ma) no ale co zrobic...

Beata - wcale sie nie szykuej na powrot M bo wisza mi nad glowa oceny opisowe... :eek:
A dzis mialam dosyc powazna awarie samochodu wiec to zaprzata moja uwage.

Ja sie nigdy nie szykuje na przyjazd M - jakos nie mam czasu po prostu... Sukcesem jest posprzatanie mieszkania i ugotowanie obiadu :-D Bo jak M nie ma to ja praktycznie nie gotuje :-p
 
Mysz jak S nie ma w domu, to ja też robię takie szybkie obiadki ;-)
Oceny opisowe hmmmmm chyba jest przy tym sporo roboty.....;-)
Kiedyś były na półrocze 5,4,3,2 i było dobrze....:-D a każdy rodzic wiedział o co chodzi.....:-) a teraz to tylko człowiekowi dodają roboty....:tak::tak:
Co do wyjazdu S, jak braliśmy ślub to pracował w Pl- dopiero po 1.5 roku wyjechał w świat... ;-) Ale go zawsze ciągnęło w nieznane, on tym żyje. Dzwoni do mnie i opowiada....;-) zresztą nie narzekam, nie jest zle!!!
 
Ostatnia edycja:
U mnie to bardziej mój mąż był pokrzywdzony - bo to ja musiałam jeździć po miastach i spotykać się z dyrektorami z sieci mojej firmy ale przyznam, że wyszło nam to tylko na dobre - nie powiem, było ciężko, ale jakoś daliśmy radę - mieliśmy skype, telefony, poza tym, kiedy przyjeżdżałam na weekend, było czuć, że wykorzystujemy naprawdę każdą chwilę, żeby być razem - a nie tak jak wcześniej.
Najgorsze chyba tylko były samotne noce..ale dało się je przespać...albo po prostu zajeść czekoladą kiedy już naprawdę tęskniłam, a nie chciałam, żeby on się przejmował ;-)
 
Witam slomianeczki!

Beatka mnie przywolala :tak::tak::tak: wiec jestem :tak::tak::tak:

Ewcia milego wypadziku zycze!

Witam nowe slomianki!

Beatko szkoda, ze egazamin nie poszedl :-( trzymam kciuki za nastepny :tak::tak::tak: teraz to juz na 100% sie uda :tak:

mysz oby oceny szybko zostale opisane :tak: Fajnie, ze mezulek przybywa do domku :tak: a do nieobecnosci meza mozna sie przyzwyczaic........

Pozdrawiam serdecznie reszte slomianeczek!

A u mnie czas plynie do przodu..... powoli zaczynamy rozgladac sie za nowym mieszkankiem, bo to ktore teraz wynajmujemy jest tak drogie, ze comiesieczne oplaty doprowadzaja nas do bolu glowy :baffled::sorry: Moze to sie wiazac z przeprowadzka do innego miasta ... bo po wstepnym rozeznaniu u mnie w miescie strasznie sa drogie mieszkania, a w innych miastach nawet wieksze mieszkanko niz nasze kosztuje mniej :baffled: tak wiec moze wybede gdzies indziej, ale mnie to nawet pasi. Poznam cos innego.
Jedrek rosnie, madralkuje sie...... ogolnie jest ok.

Trzymajcie sie kochane! Bede zagladala do Was!
 
reklama
cześć słomianki

Sewa witaj skarbie.....:laugh2::laugh2::laugh2: Oj wszyscy teraz narzekają że wynajem poszedł w górę na obczyznie....:sorry: Więc życzę żebyś znalazła większe mieszkanko za mniejsze pieniążki.....:-D:-D:-D
Co do egzaminu- zobaczymy.....:tak: wiesz jak u nas jest....;-)

Ewcia szykuj się mała na wyjazd.....:-D:-D:-D Czym jedziesz???;-)

Mysz?????:tak:

Oskar jest w szkole, u mnie strasznie dzis wieje- masakra........:baffled::baffled::baffled:
Zaraz zabieram się za robienie obiadku.....:-D:laugh2::-D
Miłego dnia laseczki.....:-):-)
 
Do góry