reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Słomiane wdowy

haj
zuzkus dobrze ze maly zdrowieje

moj sie rozklada,,40st gorackzi,u nas jakas infekcja,,czy coss

a ja od jutra nie slomianka,maz wraca na tydzien,,a potem my ammy do niego na tydzien skoczyc:0
 
reklama
Ewcia no to fajnie....;-)
Jedziesz sama czy z synkiem???
oczywiscie ze z synkiem,,zawsze razem,,,oczywiscie kazdy gada a po co emczyc dziecko,,,no trudno jedziemy do tatusia i koniec,razem w trojke jestesmy rodzinka:)


haha jak zadalam takie pytanie mezowi,czy wie ze ja z synkiem jade,,to odp
no chyba nie z coreczka:blink::dry:hahahaa
 
Ewcia - fajnei sie macie :-)
My jakbysmy mieli do M jechac to bylaby to wyprawa jak na biegun :-D No i musialabym sie zaopatrzyc w Aviomarin przede wszystkim :-D

U nas jeszcze tylko 1,5 tygodnai czekania :-) A potem przez 2 miesiace razem... :sorry2:
 
mysz ja tez mus sie zaopatrzyc we wsyztsko co tylko sie przyda mi is ynkowi...

dzien dobry

moj maz bedzie dopiero kolo 20,,,nawet jeszcze nie wyjechal...
 
hej

Ewcia to szykuj się koffana na wielkie szaleństwo ;-)

Mysz ale Ci zazdroszę że za 1.5 tyg. Twój mąż wraca ;-)

A mnie rozłożyło na maxa.
 
Beciu do Belgii,a, tam to juz nie wiem gdzie bede z nim krazyla,,gdzie bedzie mail oprace tam i ja bede:)

gdzie ty Kaj tam i ja Kaja;-):-):tak:

U nas jeszcze tylko 1,5 tygodnai czekania :-) A potem przez 2 miesiace razem... :sorry2:

no to już niedługo i trochę się mężem nacieszysz


Beatko jak starania? No ja się pytam a męża nie masz :zawstydzona/y::-D
 
reklama
hej wam

Beciu no szykuje sie pwooli,,synka musze odkatarzyc,,dzisiaj am znow goraczke,,eh,musi sie wylezec,bo potem jak chory pojedzie,,,grr

A ja spr testy,,,maz an miescie
 
Do góry