reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Słomiane wdowy

cześć słomianki

m_ktosia no ja Cię bardzo dobrze pamiętam......:-D:-D:-D super że wpadłaś.....:-D
Oj to działo się u Ciebie sporo przez ten czas.....;-) Super że wypełniasz sobie czas....:tak: A dzieciaczki jak???? Zaglądaj do nas częściej.....:-):-):-)

Mysz?????

Ewcia81 pisała mi smsa- już jedzie z mężem i synkiem do Belgii, synek jest szczęśliwy a ona nas wszystkie pozdrawia...:tak:

Mój Oskar w szkole- o 12;30 kończy zajęcia....:tak: Ja już jestem w domku, właśnie kończę prać i zaraz siostra męża wpadnie do mnie na ploteczki.....:-D:-D:-D
 
reklama
Sewa witaj skarbie.....:-D:-D:-D super że wpadłaś.....:-D:-D:-D

S wraca 27 lutego.....:tak::tak::tak: i będzie w PL pół roku, więc bardzo się cieszę- dopiero wyjedzie 17 września, więc spędzimy NAPRAWDĘ sporo czasu razem.....:-D:-D:-D
 
No to super :tak::tak::tak: Ciesze sie razem z toba:tak:

Pozdrow Ewcie i zycz jej milego wypadziku tirowego :tak:

Spoko pozdrowię ją.......:-D:-D:-D

Chociaż jak S wróci to 2 tyg. będą strasznie zakręcone chce kupić samochód....:rofl2:
A on co chwilę zmienia markę, raz dzwoni i mówi że kupi to i to , a za 2 dni wyskakuje z czymś nowym.....:szok::szok::szok: więc chłop będzie lekko zestresowany....:-D:-D:-D
 
Beata - no to wybierz sama marke i bedzie musial sie z tym pogodzic :-p:-p:-p
Super ze spedzicie ze soba az pol roku, choc ja osobiscie chyab wole nasz system ;-)

U nas fajnie, Jas tate poznal, M od poczatku przejal duzo obowiazkow zwiazanych z Janciem wiec super :-)
 
hej kochane słomianki

trochę mnie nie było ale u mnie szpital w domu więc nie miałam czasu się udzielać

Beatko facet i kupno samochodu...przechlapane;-)

m_ktosia my się nie znamy, witam!
 
Hejki nocnie!

Beatko sama wybierz jaki chcesz, a maz niech sie do tego dostosuje :tak::tak::tak:
a Ty jaki bys chciala?

mysz super, ze Jasio rozpoznal tate :tak: Cieszcie sie kochani soba :tak:

zuzkus zdrowka zycze :tak::tak:

Spokojnej nocki Wam zycze!
 
witam ponownie

witam zuzkus, mysz1978- a u was jaki system?

beatka no to rewelacja...facet przez pol roku w domku... zdazysz sie nacieszyc za wszystkie czasy :-)
no i co chcesz kupic...pochwal sie...jaki kolor?:-D typowo babskie pytanie :-D ale taki bardziej sportowy, miejski, duzy crosowy ...
o auto...mysmy kupili na ten przyklad...w zwiazku z powiekszona rodzina (nie zapominajmy o dodatkowej 2 mojego meza:sorry:) ...i stanelo na minibusie 7os... miescimy sie w 6 plus wozek blizniaczy i bagaze :tak:

dzieciaczki swietnie...mloda niestety raz na jakis czas jakies chorobsko z przedszkola przynosi ale jakos daje sie przezyc... maly moj skarbek, jestem w nim zakochana na zaboj... jest fajniusi taki dzidzisie...nie chce sie przekrecac a juz prawie 5 miechow...taki leniwiec...troszku spiety jakis taki...zapytam lekarza czy nie moznaby go troche wycwiczyc aby byl bardziej gibki...po pierwszych ciezszych tygodniach i wdrazania coreczki w zycie z braciszkiem...pierszych 3 miechach kolek, potem regulowanie karmien i przeprowadzka malego do siostrzyczki...teraz wprowadzam stale pokarmy...maly jest ciagle na cycu ale juz mnie to meczy i pewnie niedlugo pociagne...zobacze...jest niezle...mala w koncu zapomniala ze braciszka kiedys nie bylo :sorry: i wpelni akceptuje, przytula itp...spia ladnie razem a jak maly mi sie budzi na karmienia to mam go na nasluchu wiec szybciutko reaguje i radzimy sobie :happy:

ja natomiast dluzej bede wracac do ciala z przed ciazy niz po nelce...jakos ciezej to idzie :baffled:...ale zaakceptowalam siebie i daje sobie czas...ostatnio chyba cos sie ruszylo z waga i skora na brzuchu jakby sie troszku wiecej wchlonela.... mam ochote ja jakis wyjazd w tropiki i zycze sobie ciala zdatnego do zaprezentowania w bikini :-)

sewa wlasnie...a to gdzie ty sie przenioslas i jak ci tam? w szwecji jest spoko...to kraj zimny i ciemny ale nie az tak bardzo w stosunku do pl... calkiem podobniu w moich rejonach:tak: ludzie inni i otoczenie. przeszlam juz faze pozytywnej ekscytacji, tesknoty za krajem rodzinnym, negatywnych dolkow i widzenia wszystkiego beee, obiektywnego widzenia + i -... teraz jako ze zaczynam rozumiec jezyk to widze szwecje szerzej i bardziej...wiec musze sie przystosowac na nowo do tego co odkrywam...znowu faza pierwsza...to wszystko co poznaje mi sie podoba...do czasu :sorry:
w miedzyczasie tez sie troche wkrecilam..poznalam sasiadow, wiesz...zadomowilam...o to tak w skrocie...zadomowilam sie:rofl2:
o obyczajach tutejszych nie pisze bo to by byl elaborat...chyba ze ktos chce :sorry:

wiecie...a ja lubie sie tu udzielac wlasnie jak jestem sama...ten watek ma takie klimat wspierania....z wami razniej....i to troche jak odwiedzic kogos bo dlugim niewidzeniu...sama przyjemnosc :tak:

poki co zadnego zlego klimatu u mnie...dzieciaki wspolpracuja ....ja jakby mam mniej roboty bo dziecko nr 3 w postaci meza jest daleko:happy:
na zakupkach bylam sobie zrobic dobrze,,,pare bluzeczek, ciuszki dla dzieci jakies male pierdolki, zabaweczki....:-) i potem w domku uwielbiam to wszystko wyciagac z siatek i podziwiac :tak:
 
m_ktosia u mnie mąż co tydzień w domu więc właściwie nie jest żle...ale...Jest co tydzień na sobotę niedzielę+święta czyli około60 dni w roku 2 miesiące. Czasami wolałabym aby może był rzadziej ale na dłużej...ale dobra jest jak jest nie ma co narzekać. ja mam 3 dzieci, najmłodszy ma 8 miesięcy...ja nawychowawczym a potem się zobaczy

Pozdrawiam wszystkie słomianki...prawie słomianki...i już nie słomianki:-)
 
reklama
hej laseczki

Ale ja nie wiem nawet co bym chciała......:no::no: auto to auto....:-D:-D:-D
eee nie będę się w to wtrącać- szkoda nerwów. Wystarczy że z kupnem mieszkanka sama podjęłam decyzję, cały remont był na mojej głowie i kupowanie mebli......:tak:
Samochód to jego pole do popisu- niech się chłop wykaże.....:-D Co do koloru hihi to może srebrny albo bordo metalic......:-D Podobają mi się beżowe skóry, no i automat......:tak: No ale zobaczymy jak to będzie....:tak:

m_ktosia ja dziś chyba pojadę sobie coś kupić, zawsze przed powrotem męża kupuję sobie kilka szmatek i bieliznę.....:tak:
Muszę też kupić nowe poduszki, bo te mam już zdezelowane ale nie chcę tych wielkich kwadratów o wymiarach 80 na 80cm tylko takie prostokąty chyba 40 na 80 cm....:tak:Super że dzieci ładnie wspópracują a skórą na brzuszku się nie denerwuj, będzie ok. A nosisz takie majciory ściskające- bo ja takie po porodzie nosiłam i brzuszek szybko był w miarę ok- bo wiadomo że nigdy już nie będzie taki jak przed ciążą.....:tak:;-)

Mysz super że mąż pomaga Ci przy dziecku, niech wiez między synkiem i tatą rośnie z dnia na dzień....;-) Chociaż powiem Ci że Jaś zawsze będzie za Tobą, tata to taki dodatek tylko- niestety. Tak jest u mnie....:confused: Chociaż jak S wraca to syn jest bardzo szczęśliwy, ale jak ma jakieś kłopoty to najpierw do mnie uderza....:baffled::baffled:

zuzkus zdróweczka dla dzieciaczków.....:-D

Sewa...:tak: a z praca w Szwecji jest ok???? Bo w Irlandii i UK ponoć kiepsko....:baffled::baffled::baffled: Moja koleżanka siedzi już w Norwegii 2 lata i sobie chwali....:tak:

Oskar ma dziś na 11;40 do szkoły a ja pojadę chyba na jakieś zakupki, no chyba że lenistwo mnie dopadnie to wtedy innym razem....:-D:-D:-D
 
Do góry