reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

hej wam
U mnie zimno,brzydko dizsiaj,brrr


Czesc Slomianki:)
Ewcia..to teraz nie masz czasu nawet sie ponudzic a i czas szybciej Ci zleci zanim mężuś wróci:sorry2:
Pozdrawiam i milego dnia:)))
nom roboty od h,,,,ja.....ale len jeszcze gorszy;;:sorry2::shocked2:

Ja od poniedziałku już nie będę słomianką, ale pisać będę....;-)

Sewa co u Ciebie???????????????????

no mamy nadzieje,,,,

SEWA??
 
reklama
Cześć

Sylwia oj to 2 tyg. szybko Ci zlecą i mąż też będzie w domku.....;-):-D

Ewcia będę pisać co się u mnie dzieje......:-D:-D

S wraca w poniedziałek- ląduje o 22-00 w domu będzie tak o 22-40..... :-D:-D Ale przyjedzie tylko na parę dni- bo na początku listopada a dokładnie 2 musi być w USA na szkoleniu, więc jego urlop się skrócił o połowę..... :baffled::baffled: no ale nic nie poradzę.
Będzie dobrze......:cool2:
 
Cześć

Sylwia taki nasz los, będziemy razem odliczać- a co.....;-);-)

Ewciu film, powiadasz......:zawstydzona/y::-D:-D No wiesz, kiedy ja jestem bardzo nieśmiała..... :szok::-D:szok:

S jednak wraca w niedzielę, będzie w GDN o 23;25......:-D:-D:-D więc będzie w domu o 24 godziny szybciej...:-D
Dziś rękaw zrobiłam na 5......:tak::tak:
 
reklama
Beciu moj jedna noga w domu,a ja z mlotkiem na niego przy drzwiach
ostatnimi czasy przegina sobie,,normlanie brak mi slow
Baw sie dobrze z mezem przy HMM i nie tylkoo
 
Do góry