reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

reklama
Beata - super :-)
Ja powiem Ci szczerze ze nawet bym nie chciala - po pierwsze co bym tam robila na tym tankowcu - M w maszynie siedzi, a mi by sie opalac na pokladzie nie pozwolil :-D Musialabym tez gonic za Jasiem... :baffled: Wasz Oskar to jzu na tyle duzy ze wie jak sie zachowac :-)
No a glowna przeszkoda jest taka, ze nienajlepiej sie czuje podczas bujania (nienajlepiej to lagodnie powiedziane...). Trudno caly rejs byc na Aviomarinie :no:
 
Mysz to faktycznie nie ma sensu jechać. A u S są takie czujki że jak jest sztorm , to się wysuwają i mniej buja. Ale generalnie nie mamy choroby morskiej.....;-)
 
cześć laseczki

Ewciu no u nas też się ochłodziło i są przelotne opady deszczu. Chyba już mamy po lecie, tydzień było ładnie a teraz mamy jesień- no coz takie życie.......;-)
 
Czesc dziewczynki.

U nas na razie dobrze. Caly czas klimatyzujemy sie. Raz sa gorsze, raz lepsze dni, ale ogolnie nie jest zle.

Najwazniejsze, ze po takiej rozlace jakos dogadujemy sie z mezem, choc nie powiem czasami jest ciezko :-( Ale co sie dziwic musimy na nowo nauczyc sie razem zyc.

Fajnie sie czyta, ze u Was wszystko dobrze. Podczytuje Was, ale jakos tak ostatnio nie mam weny do pisania :zawstydzona/y:
Pozdrawiam Was serdecznie. Trzymajcie sie kochane slomianeczki :tak:
 
reklama
Do góry