reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

lolcia bo my juz przyzwyczajone,,dajemy sobie razem rade na BB,,,
a mateuszki o tak,,,ajowe,,,ja oczywiscie ze 81...widze,ze ty tez...

beciu moj 21 czerwca wraca,,jak ja juz bede miała wakacje.hehee
 
reklama
Ewcia zaczniej mierzyć temp. wtedy wszystko będzie jasne........;-);-);-) Ty szczęściaro mąż niedługo wraca.......;-);-);-)
Ewcia jeszcze 10 dni i będziesz wolna........;-) Wtedy będzie plaża i letnie szaleństwo......hahaha.......;-)
 
Ewcia zaczniej mierzyć temp. wtedy wszystko będzie jasne........;-);-);-) Ty szczęściaro mąż niedługo wraca.......;-);-);-)
Ewcia jeszcze 10 dni i będziesz wolna........;-) Wtedy będzie plaża i letnie szaleństwo......hahaha.......;-)
no dokladnie czekam na to z niecierpliwoscia,,na te dwie sprawy,,wakacje i Maz,,,
 
Cześć

U nas pięknie- codziennie latamy na plażę się smażyć......;-) Jest upał, upał, upał i bardzo duszno.......;-)
S dzwonił i już 10 lipca lecimy do niego- ale fajnie, już nie mogę się doczekać. Jutro jadę kupić bilety i walizkę. Oskar już pakuje zabawki i gry na kompa......;-) Kurczę muszę sobie jeszcze kupić jakieś fajne klapki......;-)

Ewcia więc będziemy szaleć razem.....hahaha.....;-);-);-)

Sewa a co u Ciebie?????? Odwiedzaj nas czasami.

Ewcia chyba my dwie zostałyśmy na wątku......;-)
 
a ja to co?????? Jestem jak zwykle choc powinnam pracowac :baffled:

dobrej nocy :-)

Beata - fajnie Ci ze jedziesz do S :-) Bedziecie nastatku???? Bylas juz wczensiej????? Ja do mojego nie moglabym bo plywa na tankowcu wiec ze wzgledow bezpieczenstwa to odpada.
 
hej wma
u mnie super cie[elkooo,,,

beciu no supcio bedizmey miec emzow,,a ty do sowjego,,bomba...
mysz,,na chwilke mozna wpasccc

pozdrawiamm
 
Cześć

Mysz ups przepraszam, ale gafa.....;-) W tamtym roku byliśmy u S dwa tygodnie, teraz jedziemy na 37 dni......;-) No szkoda że wy nie możecie pojechać, no ale jest tak jak piszesz- bezpieczeństwo na 1 miejscu......;-)

Ewciu ale fajnie będzie........;-) Trzymam za ciebie kciuki i twoje staranka.....;-)

Laseczki bilety już kupiłam, jutro jadę kupić walizkę......;-);-);-) Więc czekam już na wyjazd.....;-)
 
reklama
Beatko super,ze bilety masz,a kiedy ty jedizesz,,10 lipca,,tak jesli dobrze pamietam,,,na 37 dni,,wow no to sporo,,a netka tam bedziesz miala?????
 
Do góry