reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

Dziekuje za zyczenia :-)

sewa - ale ci fajnie :-) Napisz cos o swoim zyciu tam - trzymam kciuk izeb ywszystko sie udalo :-)

Beata - fajnei ze w sierpniu pojedziecie do Twojego S - moze wtedy sie uda, a jak nie to i tak bedziecie mieli fajne wakacje :-)

A ja jutro zegnam meza i zostaje slomianka na 2 miesiace :-(
 
reklama
Cześć

W Dniu Dziecka dużo radości, zdrówka i uśmiechu.

Mysz jedziemy jednak w lipcu, załapię się na jedną owulację.
 
hej wam
Wszystkiego naj w dniud ziecka..

Sewa dla jedrusia sto lat,,i buziaczki,,,,,,

Ja caly weekend na wsi,,dziisaj nad morzem,,dzien dziecka super udany,,bombowy,,Matus sie wyszalal i padl teraz jak kawka....

pozdrooo
 
hej wam
mysz pewnie ze zleca,,,juz kilka dni minelo,,

ja odliczam wakacje,,laski no juz se doczekac nie moge,,,mezulo 21 zjezdza,,dzien po zkaonczeniu pracy,,,supciooo

Sewa co tam,,ty juz nie slomianka,,ale wpadnij czasem,,choc sie przywitac...:tak:
 
Witajcie,
może nie jestem do końca tak słomianą wdową jak Wy;-), ale mój mąż również jest kierowcą (cysterna z gazem) więc raczej w tygodniu go nie ma.
Więc wieczory spędzam z moim synkiem Mateuszkiem:-)
Tatę mamy na weekendy, chociaż zdarza się róznież w tygodniu

Pozdrawiamy
 
hej lolcia,,
wadaj do nas polslomianko,,,,,razem rażniej..
Moj tez na duzych,,na tirach,,tlyko on raz n miesiac wpada,,a synka tez mam mateuszka,,pozdraiwmamm
 
Dziewczyny ja Was podziwiam, ja mojego męża widzę w weekendy a mimo to tęęęęęęęęęsknięęęęęęęęęęę bardzo mocno. nawet nie potrafię sobie wyobrazić co by było gdybym go widziała np. co miesiąc:-(

Ale wiem, że wszystko da się przeżyć. Czasem nie ma wyjścia. Jeśli chce się zapewnić dobre życie rodzinie, no cóż trzeba i tak pracować.


Pozdrawiam

Ewcia81 - Mateuszki fajne chłopaki;-)Ty też jesteś rocznik '81?
 
reklama
Cześć laseczki

No wkońcu jesteście, bo już cicho tu było jak w grobie.

Ewcia kiedy twój mąż wraca?????

Witaj Lolcia.....;-)

U nas dzis piękna pogoda- Oskar w ogródku z Wiką rozłożyli sobie namiot i rysują a ja na BB.....;-)
 
Do góry