reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

reklama
czesc anno moja imienniczko:-)
babeczki zalatane a jak sa to pewnie na watkach regionalnych to tam zazwyczaj pisza :tak:
 
heyka
cośmi niedobrze .......bleeeeeeeee
hej
tyyyy hana sie nie nasmiewaj- nakrecimy filmik dla poczatkujacych ;-)

Mysz jade do ciebie, jade skarbie- masz wyprane przescieradła/ ja mam nóz- haha pamietasz przeminelo z wiatrem????? noz sie kladzie pod lozko bo przecina bol hihi.
i jak- jest filmidło?................... bo coś myszka się nie odzywa... ale ubawiłaś mnie ;))
czesc dziewczyny moge do was dolaczyc?
Witaj:) jestem tu od niedawna, ale kobietki chyba zabiegane, bo rzadko coś tu piszą...
czesc dziewczynki----- jesteśmy ------ino zaganiane..........
 
cześć ciasteczko
widze ze z gorzowa jesteś -moj mąż własnie w gorzowiku pracuje..... ciągnie mnie tam zebym przyjechała----------- i wstyd przyznać bo mimo iż jest tam już od ponad roku to jeszcze nie byłam---ale może w wakacje.....
masz dzieciaczki?
 
w takim razie zapraszam do gorzowa dobra kawe i ciacho wlasnej roboty:tak::-)
mam 2 dziewczyny 11 i 6 lat czyli juz nie takie male:-)
a mozna wiedziec skad jestes oczywiscie jezeli nie masz nic przeciwko? bo napisalas ze mezus w g-wie pracuje to chyba blisko nie macie skoro tu nie zawitalas:baffled:
 
haha ze Szczecina........... daaaaaaaaaaaaaaleko co?
a moja córa też 11 kończy w tym roku

zmiatam pod prysznic

dobranocka
 
hej słomianki

ciasteczko witaj!!!!!
juz masz dzieci odchowane- ja ma 2 dzieciaczków- starszy ma 9 lat a drugi to świeżutki bąbelek.....:-D:-D:-D

Mysz ????????????????:-D:-D:-D

Ewcia??????????????????:tak: tą to już na amen wywiało.....:sorry2:

ale doba szybko mija- SZOK!!!!!!!:szok::szok::szok: powinna trwac chociaz 36 godzin....:-D:-D:-D
 
witam z rana
hana to bardzo daleko samoletem trzeba leciec:-D:-D a swoja droga to ja teraz do szczecina jak tez zawitam raz na rok to dobrze a zostalo mi tam troche znajomych ze studii:-)
to mamy starsze dziewczyny w jednym wieku:-)
beata czasem doba jest za mala, jak masz takie malenstwo to wiadomo ze ciagle czasu brak a drugie juz tez odchowane:tak:
 
reklama
Do góry