reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Słomiane wdowy

Dzien dobry!

m_ktosia super, ze dzieciaczki tak ladnie ze soba wspolpracuja :tak: i wogole super sie czyta Twoje posty. Jakos tak z nich bije optymizmem. Fajnie tak :tak::tak:

zuzkus do kazdego systemu rozstan z mezem mozna sie przyzwyczic :tak: tez pozdrawiam!

Beatka ciekawe co tez za samochod ci maz zakupi :tak::-) ale dasz mu jakies wskazowki????
Co do pracy.... Beatka ja jestem w UK :tak::tak::tak: i moj maz pracuje w duzej, dobrze prosperujacej firmie, wiec nie jest zle...... A teraz jeszcze jak zmienimy mieszkanko na tansze, to juz wogole bedzie dobrze :tak: mam nadzieje ;-)
U nas to jest o tyle beznadziejnie, ze my tak na prawde mamy dwa domy na utrzymaniu, bo mieszkania w Pl nie wynajmujemy, wiec miesziac w miesziac tam sie siel pieniadze :confused::baffled:
No ale jak jade do Polski to jade do siebie i jest super!

Milego dzionka Wam zycze!
 
reklama
Witajcie słomianki

Niestety poległam poraz kolejny na egzaminie na prawo jazdy

tym razem niestety na własne życzenie

u nas zdaje się na Chevroletach Aveo i Fordach Fiesta,z fordem nie mam problemów ale z tym durnym chevroletem!!!!!!!!!!!!!!! niech go szlak!!!!!!!!!!
I tak pojechałam do tyłu po łuku i jakoś nie wykręciłam i najechałam tyłem na lewy słupek z końca łuku!!!!!!!!!!!!
I po egzaminie!
Ja poprostu w tym aucie nic nie widzę,wsiadam i gubię się gdzie jechać!!!!!!!
Teraz muszę wykupić 5h jazdy i dopiero zapisać się na następny egzamin
Ale sie rozpisałam.
Pozdrawiam Was serdecznie.
 
badaicka szkoda, ze sie nie udalo :-:)-:)-( trzymam juz dzis kciuki za nastepny raz. Oby to juz byl ostatni egzamin :tak::tak:
 
badaicka - wspolczuje Ci bardzo... :no: A nie moglas wybrac Forda????

m_ktosia - witaj ponownie - ja cie pamietam :tak::tak::tak:
Moj M ma taki system ze 2 miesiace jest w domu i 2 poza domem, tak wiec w sumie to nie jest az tak zle...


M sie udziela przy Jasiu, no ale Jancio i tak placze za mna :-( Mam nadzieje ze wkrotce przywyknie do taty, chco pewnie jak przywyknie t oznow bedzie musial odwyknac...:baffled:
 
Myszko niestety nie ma tego luksusu,że mozna wybrać sobie samochód:-:)baffled::no:-choć w planach miało tak być:baffled:
Sewuniu lejesz miód na moje serce takimi ciepłymi słowami-dziękuję Ci bardzo.
 
badaicka nie martw się!!!!!! Następnym razem się uda ;-)

Sewa no patrz a ja myślałam że Ty jesteś w Szwecji ....;-)

Mysz Jaś szybko przywiknie do taty, a ty będziesz miała troszkę luzu żeby poplotkować na bb.....:-D:-D:-D

Kupiłam sobie 3 bluzeczki- 2 beżowe i 1 ecru.....:-D:-D:-D Za wszystko zapłaciłam 95zł- bo takie teraz są przeceny.....:szok::szok::szok: Więc korzystam.....:szok::-D:tak:
Laski napiszę do Was na pw i mi odpiszcie ok.....:nerd::nerd::nerd:
 
Laski myślę że to dobry pomysł przemyślcie- dobra.....:confused::confused::confused:

Ewci nie ma bo jest z mężem w trasie, ale myślę że by była na tak...... ;-);-)
 
Ostatnia edycja:
Beatko tak jak pislam ja jestem na tak :tak::tak::tak: A Ewcia to juz na pewno na tak :tak::tak::tak:

W sumie to zajrzalam, zeby Wam spokojnej nocki zyczyc :tak::tak::tak: Dobranoc!
 
Witam z rana!

ChomikImage.aspx


Dziś przyjeżdża moja Mama no a potem weekend, więc będzie mnie mniej na bb. Pojawię się w poniedziałek.

Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry