reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodkie marcóweczki - cukrzyca ciężarnych

reklama
U mnie też jest norma do 140. Myślę Kasiu, ze nie musisz się martwić, ale trochę uważac pewnie warto :tak:
 
hmmm, to nie wiem czemu u mnie w szpitalu normy są inne, ja po dwóch godzinach miałam 114, a dzisiaj powtarzałam, ale wyniki odbiorę w środę
 
Bardzo dziękuję za informację, co do norm.:-)

Uspokoiłyście mnie:-)
Myślę, że ze słodyczami to choćby ze względu na " super kilogramy" lepiej uważać, ale nieraz tak się chce coś słodkiego i niezdrowego:-)
 
Dziewczyny mam do Was pytanie,

wszędzie piszą, że najpierw robi się test obciążenia glukozą 50, a ja miałam od razu 75.
A jeśli chodzi o poziom cukru we krwi to badali mi tylko dwa razy - na czczo (miałam 74) i po dwóch godzinach (miałam 122). Z tego co czytam to wyniki miałam ok, zastanawia mnie tylko fakt dlaczego od razu miałam test 75 i czemu później badali tylko po dwóch godzinach a po godzinie nie?? :szok:
 
Dziewczyny mam do Was pytanie,

wszędzie piszą, że najpierw robi się test obciążenia glukozą 50, a ja miałam od razu 75.
A jeśli chodzi o poziom cukru we krwi to badali mi tylko dwa razy - na czczo (miałam 74) i po dwóch godzinach (miałam 122). Z tego co czytam to wyniki miałam ok, zastanawia mnie tylko fakt dlaczego od razu miałam test 75 i czemu później badali tylko po dwóch godzinach a po godzinie nie?? :szok:

Ja miałam tak samo robione. Dostałam od razu 75, zeby w razie czego uniknąc powtarzania. W sumie mi i tak wyniki wyszły sporo poniżej 100, więc żadnego problemu. I w mojej przychodni też pobierali tylko na czczo i po 2 godzinach. Jeśli miałaś wyniki ok (a z tego co piszesz miałaś) to nie masz się czym martwić :tak:
 
reklama
Do góry