reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

I tak z drugiej strony to gin też powinien zrozumiec kobiete że ma zachcianki ze ma gorszy dzien że zwyczajnie chce sie jej czegos słodkiego itd. a nie przy każdej wizycie tylko ,,za dużo pani przytyła cięzko będzie to stracić...przecież nie jem na złośc dla niego a tylko dlatego że jestem glodna i taka odczuwam potrzebę


 
reklama
z tym się nie zgadzam, moja mama po drugim porodzie porodzie była chudsza niż ja przed pierwszą ciążą...

Ja to mam nadzieję, że dziecko się w teściową nie wda, która po porodzie ważyła ponad 5 kg :/
 
I tak z drugiej strony to gin też powinien zrozumiec kobiete że ma zachcianki ze ma gorszy dzien że zwyczajnie chce sie jej czegos słodkiego itd. a nie przy każdej wizycie tylko ,,za dużo pani przytyła cięzko będzie to stracić...przecież nie jem na złośc dla niego a tylko dlatego że jestem glodna i taka odczuwam potrzebę

tu się zgadzam.. moja gin też ciągle powtarza-za dużo, za dużo.. no ale co ja poradzę.. mam się głodzić?
 
Dziewczyny ja już mam +10 kg na plusie-ja pierniczę -starsznie to szybko idzie , załamke mam-chyba dojdę do +20
 
Ja po ostatniej wizycie mam 11 na plusie i mój gin uważa, że jak najbardziej dobrze przybieram na wadzę...na pewno nie za dużo:tak:
 
a u mnie od jakiś 2 tygodni waga stanęła w miejscu - niby jem sporo bo M się nie może nadziwić a tu jak było 63 tak jest 63... w poniedziałek wybieram się go gin to będę się dopytywać czy się martwić czy cieszyć...
 
marta niech no Cię wyściskam :) Wg tej stronki nie osiągnęłam jeszcze wagi minimalnej dla mojego tygodnia i całej reszty
 
reklama
Wg tej stronki to ja mam o 10 kg za mało...
Przed ciążą ważyłam 70.W 4 miesiącu miałam -8 kg ale później zaczęłam przybierać i obecnie znów ważę 70kg.Czyli znalazłam się w punkcie 0.
 
Do góry