reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

mnie ostatnio na szkole rodzenia prowadząca pocieszyła - ona w ciąży przytyła 18 kg, a zaraz po porodzie straciła 10 kg :)
Ewcik, To ja też Cię kochana pocieszę, bo 10kg w dwa dni w szpitalu zostawiłam, dwa miesiące póżniej w trochę przy-ciasny gorswt na sylwestra się zmieściłam, a marcu było mniej niż przed ciążą :)
(rodziałm w połowie listopada, a waga końcowa krzyczała jakieś 23/25kg na plusie)

Marta- wg kalkulatora ja już trochę PONAD normę!!!!!!!!!!!

Atabe- jak już się ze mną licytujesz, to PRZYWOŁUJĘ CIĘ TUTAJ>>>>>>
Ile ważysz szczupaczku że śmiesz mówić zem drobniejsza od ciebie? ;)
 
reklama
zaczełam ciąze z wagą 54 kg waze teraz 62.600 czyli 8.5 kg do przodu.
W poprzedniej ciązy przytyłam tylko 8 a ze szpitala wyszłam w ciuchach sprzed ciazy. Jak Zaczełam karmić Oliwkę piersią to jeszcze schudłam az wkońcu patrzeć na siebie nei mogłam wiec dziewczyny nie mamy się co martwic:) . Kilka miesiecy i wszystkie bedziemy sexi laseczki :)
 
a ja juz co tydzien raport o wadze pisze :-) ale jak tu nie pisac :-) jak wreszcie przestalam tyc. jupiiiiiiiiiiiiiii!!!! waga stoi w miejscu od poltora miesiaca-dalej 59-60. a brzusio rosnie :-) zaczynam miec nadzieje ze moze nie przekrocze jednak tych 15 kilo...:sorry2: zupelne odstawienie slodyczy daje jednak rezultaty
 
No u mnie 9.5 -10 kg na plusie i to tez się juz utrzymuje z 3-4 tygodnie więc nie jest źle :)
 
reklama
Ewcik no moja też jakoś nie stoi-może trzeba ją przywiazać do czegoś sznurkiem??? ;-D a tak na serio, to ja w ciągu 3 tyg +2kg, a jem chyba mniej, niż wcześniej, za to zdecydowanie więcej sikam:-D
 
Do góry