reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

reklama
dziewczyny jestem w szoku. ja od ponad miesiaca nie przytylam nic. caly czas 12-13 na plusie. wiec 59-60 kilo . a brzuszek znacznie sie powiekszyl :-) oby tak dalej :-) ale boje sie ze moje obecne lezenie calymi dniami szybko zmieni ten stan rzeczy
 
Ja sie nie martwie o siebie ( 12 kg plus ) ale o mala. Jak piszecie Wasze dzieciaczki lzejsze a suwaczki bardziej zaawansowane. Moja ma juz 1800 a to dopiero 29 tydzien. Jak rodzilam Kube ( 3,5kg ) to myslalam Boze co za kolos i teraz mam stracha, ze mala bedzie miala ponad 4kg
 
dziewczyny piszecie że straszne bo się w spodnie 38 nie miescicie że na wadze już 67 czy 70 kg...ja jestem w pierwszej ciąży...31 tydzień i w miesiącu kwietniu przytyłam 6 kg chociaż jadłam tak jak wczesniej. ( w marcu i i lutym po 3 kg) wtedy myślalam że to dużo no ale 6 ;( przytyłam od poczatku już 17 waże teraz 90 przy wzroście 171 cm i próbuje sobie tlumaczyć że ważne ze majeczka zdrowo się rozwija ale i tak mam doła... nie wierzę jakoś ze wrócę do zwojej wagi;/ mąż mówi że pięknie wyglądam, w lusterku jednak widzę swoje odbicie i może nie jest az tak źle nie przytyly mi mocno ani nogi ani ręcę po twarzy trochę widać, wielki brzuch, nie wiem gdzie wchodzą te kilogramy i nie wiem dlaczego aż taki miesieczny przyrost;((((
 
dziewczyny piszecie że straszne bo się w spodnie 38 nie miescicie że na wadze już 67 czy 70 kg...ja jestem w pierwszej ciąży...31 tydzień i w miesiącu kwietniu przytyłam 6 kg chociaż jadłam tak jak wczesniej. ( w marcu i i lutym po 3 kg) wtedy myślalam że to dużo no ale 6 ;( przytyłam od poczatku już 17 waże teraz 90 przy wzroście 171 cm i próbuje sobie tlumaczyć że ważne ze majeczka zdrowo się rozwija ale i tak mam doła... nie wierzę jakoś ze wrócę do zwojej wagi;/ mąż mówi że pięknie wyglądam, w lusterku jednak widzę swoje odbicie i może nie jest az tak źle nie przytyly mi mocno ani nogi ani ręcę po twarzy trochę widać, wielki brzuch, nie wiem gdzie wchodzą te kilogramy i nie wiem dlaczego aż taki miesieczny przyrost;(((( :baffled::baffled::no::szok:
 
mnie ostatnio na szkole rodzenia prowadząca pocieszyła - ona w ciąży przytyła 18 kg, a zaraz po porodzie straciła 10 kg :)
 
reklama
ja się zastanawiam czy to trochę nie jest uwarunkowane od tego jak nasze mamy przybierały na wadze w ciązy...moja ze mna przytyła 30 kg...
 
Do góry