reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodki sen naszych pociech :)

u nas dzis było ciezko:(Mały spał mało w nocy, ciagle siedział na cycu. niestet nie moge zasnąc wtedy kiedy On spi:( ale mam nadzieje,ze z dnia na dzien będzie lepiej:-)
 
reklama
Ja przy drugim śpię znacznie lepiej, przy pierwszym dopiero mega ogromne zmęczenie mnie uśpiło (tak, ze nie usłyszałam jak dziecko płacze i płacze). Teraz nakarmię, przewinę, upewnię się, że śpi głęboko i sama w kimę pędzę.

A dziś w nocy mieliśmy prawdziwy przebój, kilka godzin marudzenia, płaczu, karmienia, przewijania, w końcu o 2 się poddałam, powiedziałam TZ, że mi się już skończyły pomysły i zaczynam mieć mordercze myśli i on wisiał nad dzieckiem. I o dziwo uśpił. Straszne są takie noce.
 
Hope mi też się szykowała ciężka nocka, mały rozrabiał - nie spał od 19, tylko robił przerwy na cyca do 22.30.Na ostatnim cycku przysnął , więc odłożyłam do łóżeczka, zakomunikowałam tacie, że chrzanię i idę spać.Jak się obudzi znów i będzie chciał porozrabiać to tacie kazałam się wykazać.Nie obudził się ,dopiero wstał o 5.30.
 
dzięki dziewuszki, okazuje się , że jednak jestem normalna :)
hope, współczuję ciężkiej nocki, ale cóż powiedzieć, pewnie prędzej czy później każdą z nas taka czeka
 
Dziewczyny ten temat to moje wybawienie...Lenka bardzo roznie spi i myslalam, ze jestem z tym sama:-(
Czasem nie mam sily a moj skarb najlepiej spi u mnie na brzuchu, nie bardzo lubi lezec w lozeczku wiec malo mam czasu na zrobienie czegokolwiek...
 
co do spanka- to zauważyłam ,że przedłuża sen noszenie w chuście- czasami jak chce coś zrobić a nie chce czekać aż mały zaśnie pakuje go do chusty w pozycji brzuszek do brzuszka.Zasypia szybko, więc staram się w miare szybko wrócić na górę i odłożyć go do łóżeczka.Spi po tym dłużej niż zwykle(tak z godzinkę,ale może wydaje mi się, przecież nie mam obok klona juniora do porownania, wnioskuje na podstawie tego ile średnio śpi w krótkich cyklach spania)
 
moja malutka dziś dała mi pospać jak nigdy :) zawinięta w rożek spała jak aniołek, obudziła sie tylko 3 razy i to na chwilkę, a wczoraj wieczorem miała przerwę aż 4 godzinną.... aż dziwnie się czułam, że tak długo śpi ;/
 
a ja dochodze do wniosku ze moje dziecko jest cyborgiem ... od 23.30 do 4.20 - na zmiane cyc, pielucha cyc - noszenie. I będzie małolat spał wszędzie tylko nie w swoim łóżeczku ... :( no a w moim mu nie pozwole - bo ja i M straszne wiercipięty jesteśmy i strach tak czy siak by nam nie dał zasnąć ;(
 
reklama
Żelka no to rzeczywiście mały daje popalić.Bedzie miał kondycję na przyszłość do zabaw z rodzicami;-)
Nasz junior o 22.30 spaćku i do 5.40, potem cycek i do 8.00, potem cycek, trochę przytulasków na mamie i śpimy.śmieszy mnie zawsze jak go przewijam podczas snu, pomrukuje i usmiecha się, słodziak:-)
 
Do góry