reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SKAZA BIAŁKOWA ;(

Ojoj... To smutno :( Trzeba się będzie trochę namęczyć przy układaniu dietki, ale nie martw się, spokojnie da się to zrobić, w końcu naprawdę spora ilość dzieciaków ma ten problem. Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
Mam problem ze skóra mojego synka, który ma 14 miesięcy.
Od kilku dni jest sucha na całym ciele, a w szczególności na twarzy. Mały kilka dni temu przewrócił się i zdarł sobie delikatnie naskórek na brodzie i w tym miejscu skóra mu schodzi.
Nigdy małego niczym nie smarowałam, żadną oliwką, ani balsamem. Może powinnam?
W aptece doradzili mi alantan, ale tylko na skórę buzi. Mały nie jest na nic uczulony, przynajmniej do tego czasu.
Zmieniliśmy ostatnio płyn do kąpieli. Może to reakcja na to.
Co o tym myślicie?
 
Madzik:-) Dzieci własnie powinno się oliwkowac;-) A jaki miałaś ostatnio płyn a jaki masz teraz?;-) Miałaś moze Oilatum??? jest rewelacyjny własnie na taką suchą skórke:tak: Juz po pierwszym myciu widac efekty skorka po myciu jest jakby byla posmarowana oliwką:-) Butelka kosztuje chyba z 50 zl a mydelko 25:sorry:
 
Mały urodził się po terminie z tzw skóra praczki. Lekarka zakazała nam stosować oliwki tylko właśnie Oilatum. Stosowaliśmy je przez 3 miesiące, a potem już cały czas Nivea płyn do kąpieli z szamponem. Teraz mamy płyn dla niemowląt bambi. Kopiliśmy na próbę, ale chyba wrócimy do nivea.
Zaskakuje mnie tylko to, ze na buzi małemu skóra po prostu schodzi.
 
Ostatnia edycja:
Ja prpponowałabym ci wrócic do oilatum:tak: Bambino rewelacyjna firma:-)Po porodzie bylismy wlasnie na Oilatum teraz natomiast Nivea baby na zmiane z Hipp albo Bambino ale to zadko ;-) Najlepiej jest byc na jednej firmie i miec z niej wszystkie kosmetyki tak lepiej dla dzidzi i będziesz wtedy wiedziala czy to wina kosmetyków:tak: Polecam z Nivea baby płyn do kąpieli z Oliwką ale ty chyba nie mozesz???:sorry: a moze to wina proszku do prania?:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Madzik sporóbój jest swietny aktualnie kąpie w nim Jule i nie musze dodotakow nawilzac:-) Wiesz co ja mam od jakiegos czasu problemy skórne cala na plecach jestem wysypana teraz przeszlo na brzuch i ręce skore mam taką suchąa tak swędzi :zawstydzona/y::sorry: Będe musiala jechac do arelgologa :-( Madzik wiem ze Oilatum jest drogi mozesz zajrzec na alegro tam napewno taniej wyrwiesz:tak: Ja wlasnie patrze chyba jutro pojde do apteki i sobie kupie;-)
 
reklama
Oilan to odpowiednik Oilatum a o połowę tańszy....ja byłam z niego bardzo zadowolona.Używałam tego i tego na zmianę:-)
A co do oliwki to latem i jak jest już ciepło na dworze to się nie smaruje....bo zatyka pory
 

Podobne tematy

Do góry