reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SKAZA BIAŁKOWA ;(

Esterko a ja myslalam ze one smakują tak samo:sorry: Jak bylam w Polsce u mojej kolezanki poprosila mnie zebym zrobila jej synkowi To mleko <Bebilon> sprobowalam było takie gorzkie ze malo nie zwymiotowalam i wylalam bo myslalam ze jak takie gorzkie to zle zrobilam:-D:-D:-D i smierdzi kocią karmą bleee:rofl2::-p
 
reklama
Kupiłam kosmetyki do małego Emolium -kremik, emulsję do ciała i olejek do kapieli..Cena niezła -prawie 100 zł za to wszystko ale co sie nie robi dla dziecka. Jak widzę jak pociera raczkami o buzię to się serce kraje..:-(
 
Rozyczka, a moze sprobuj mu smarowac ta buzke lipobase? Jest duzo tanszy niz Emolium (14zl),a efekt prawie taki sam. Spoko, to nie zadna obrzydliwa masc. Ja sie przestawilam po miesiacu uzywania, babka a aptece mi to zreszta poradzila. I faktycznie swedzenie chyba przeszlo i skora gladka.
 
Inny dermatolog powiedział że synek absolutnie nie ma AZS, gdyz AZs rozwija się u dzieci po 3 m-cu życia conajmniej ,to łojotkowe zaplenie skory i zakazal stosowania maści. Pielegnuję mu skorkę kosmetykami Emolium, maści nie stosuję a wysypki już nie ma. Troche mi ulzyło:-)
 
moja Julcia urodzila sie z brzydka ,luszczaca sie skorka,za dlugo byla w brzuszku.mam emolium,ale polozna polecila mi tydzien kapac ja w krochmalu.rewelacja!!wszysstko zniklo!teraz stosuje emolium.:-)
 
Moja Zuzia od uroczenia była kąpana w Balneum było ok ale po ok miesiacu pokazała sie skaza białkowa i skórka zrobiła sie sucha na łokciach i kolankach..ale oliwka plus balneum załagodziło suchość, gdy przeprowadzilismy sie do innego mieszkania po kilku dniach skórka małej stawała sie coraz bardziej sucha i zmieniłam płyn na oliatum ale było coraz gorzej..kolezanka farmaceutka poleciła mi własnie emolum płyn do kąpieli plus balsam..uwierzcie lib nie ale po tygodniu małej znikła suchość i do dziś jest super wiec gorąco polecam..cenowo jest napewno tansze od balneum i oliatum czyli za 400ml płynu do kąpieli Emolium płace ok 30zł a balsam 250ml. ok 30 zł zalezy w jakiej aptece..wiec nie jest zle..pozatym jest strasznie wydajny i ehhe nie powiem bo sama podbieram małej balsamik jest poporstu rewelacyjny!!!pozdrawiam waszytkie mamunie:**
 
:-p Witajcie kochane! Mam pytanie czy Wasze dzieciaczki dostawały przy alergii pokrzywki, ale takiej znikającej. Pojawi się i za chwile znika. Mała miała Bebilon sojowe 2 i nic nie dała, nawet było gorzej. Teraz ma Bebilon pepti 2 ale i tak się pojawia w niektórych miejscach!! Proszę piszcie co wiecie o tej wstrętnej pokrzywce i ile może trwać nawet przy leczeniu. Buzieki dla maluchów
 
moja 9 msc coreczka tez ma alergie i to wlasnie z NANU bo podobno on tak uczula dzieci. Daje jej bebilon pepti 2 i do tegto kaszki RYZOWE po 4 msc i bardzo je lubi a mleczko jest przez to bardziej pozywne i dobzre sobie pojada. BUziala natomiast smaruje emulsja do ciala EMOLIUM i jestvrewelacyjnajak tylko wyjdzie jej jakas krostka i szybko posmaruje to po jakichs 20mmin blednieje i znika. jesli chodzi o jogurty to trzeba uwazac. ja malej od czasu do czasdu daje danonki ni naewt jest dobrze bo nic jej nie wyskakuje bo od razu smaruje ta emulsja. gorzej natomiast reagowala na produkty maczne, wiec ich nie polecam a poza tym jest ok. pozdrawiam
 
Skoro Twoje dziecko ma alergie to po co jej dajesz Danonki-najwiekszy syf?Lepiej podac jogurt naturalny.Zreszta skoro jest na Bebilonie to na razie nabial do roku zakazny.
Danonki sa zalecane od 3 roku zycia-nawet na swojej stronie tak pisza.Nam alergolog zakzala tego.Na szczescie moje dziecko przroslo alergie bo do roku btko a diecie bezmlecznej i to rygorystycznej.
Ale Daninkowi tka nie dostaje a jogurty tez bez orzesady.Wszystko z umiarem.
A jesli reaguje zle na produkty maczne to moze byc uczuloba na gluten lub miec celiakie-radze zrobic badania.
 
reklama
Witam! mój syn, który ma półtora roku mało tego, że ma alergię na białko to dodatkowo dostał alergii na tłuszcz. Czy któraś z Was zna jakąś dobrą dietę beztłuszczową dla malucha. Pozdrawiam!
 

Podobne tematy

Do góry