reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Mamakulka [emoji23][emoji23][emoji23]
Moj ma 9 i 10 wlasnie w drodze[emoji3]

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy kurtkę z F&F z Tesco, fajna klasyczna na polarku za 49pln :)
czapkę do niej też z F&F za 11pln udało mi się dorwać z przecenionych, do tego drugą z Aliexpress ;)
a spodnie mamy jeansy ocieplane kilka par, nie wiem czy będę kupować takie typowo na śnieg, bo czy będzie taka prawdziwa zima ??? ;)
Buciki na początek mamy od teściowej, kupiła takie a'la trekingowe wyściełane owczą wełną :)
Adaś dopiero co zaczął porządnie chodzić w sumie tylko po domu, na chodniku jeszcze nie chodził bo chorowaliśmy i od ponad 1,5 tygodnia siedzimy w domu, jutro właśnie planuję krótkie wyjście po chorobie, ale to w sumie autem, to nie wiem czy się liczy ;)
Myślę że gdzieś w okolicy grudnia dopiero kupię mu kozaczki, takie super widziałam z Lasockiego w CCC za 120pln bardzo fajne :) a na razie starczą te od teściowej :)
Co do spania to jak już uśnie ten mój rozbójnik pomiędzy 22-22:30 to śpi ostatnio do 9 :p
A ząbków mamy 12 i idą nam teraz górne "trójki" .
 
Ania a gdzie kupiłaś ocieplane jeansy? Jak to wygląda?

12 zębów wow [emoji23]
Ja to się boję tych trojek i czwórek. Mam nadzieję, że nie postanowią mu na Święta wychodzić [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sumie racja z ta zima heh ale jednak mam nadzieje, ze przyjdzie i dzieciaki skorzystaja z niej. Ja wlasnie kupilam mlodemu kozaczki z Lasockiego za 120 zl wiec moze te same masz na oku.
U nas zebow jest tez 12 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Boże to mój mega po tyłach z tymi zębami xD ale idzie coś następnego bo jak ślimak ślady zostawia wszędzie [emoji14]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania a gdzie kupiłaś ocieplane jeansy? Jak to wygląda?

12 zębów wow [emoji23]
Ja to się boję tych trojek i czwórek. Mam nadzieję, że nie postanowią mu na Święta wychodzić [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

Ewa udało mi się kupić z H&M i Next ale z drugiej ręki ;) ale podejrzewam że co kolekcja to powinny być jakieś modele ocieplane :)
One są w większości na gumie i podbijane bawełnianą podszewką, wygodne i ciepłe, pózniej będę mu zakładać jeszcze rajstopki pod spodnie, na razie jeszcze rajstop ie ubieramy :)
23222938_1468438236539037_1833336666_o.jpg
 

Załączniki

  • 23222938_1468438236539037_1833336666_o.jpg
    23222938_1468438236539037_1833336666_o.jpg
    259,7 KB · Wyświetleń: 139
Mama Kulka mój Maksio też do tyłu z zębami. Mamy trzy. Dwie jedynki na dole i jedną jedynkę na górze. A tak katar coś nas nie chce opuścić. I alergia wróciła, skóra się pogorszyła, a już była idealna. Tyle ,że nie wiadomo na co alergia. Ubrań mam trochę po córeczce ale i tak buty zimowe muszę kupić bo miała różowe. I z wieloma rzeczami tak jest.
 
reklama
Co do jeansow ocieplanych to ja wczoraj w pepco kupiłam za 25 zł.
1509701754-96f5b14893f0271a-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry