reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Tez tak myślę. Stara juz jestem. Odchowam teraz dwójkę, a później wrócę do pracy o będę się mogła na niej skupić.

Boli mnie tylko to,że w przerwie między kp a ciąża wypiłam tylko dwa piwa i nie zjadłam sushi [emoji28]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje :) ja sie caly czas zastanawiam nad drugim ale jakos ciezko mi sie zdecydowac. Czas pokaze :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Diana my też zdalismy się na czas. O Mikołaja długo się staraliśmy wiec nie wiedzieliśmy czy uda się drugi raz. No i tak po prostu się nie zabezpieczalismy [emoji23]
I jak miałam oddać Mikołaja do żłobka i wrócić do pracy to się okazało ze jestem w ciąży. Także idealnie się drugie wstrzeliło [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mozna spytac ile masz lat?
My na razie zlobka nie mamy. W marcu gdy beda rekrutacje na nowy rok i sie uda nam dostac to pewnie wroce do pracy a jesli nie to chyba wtedy sie postaramy o nastepne.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja przestałam karmić jak miał skończone 14 mcy. Najpierw w dzień mu zabieralam po jednym karmieniu raz na 3 dni. A później w nocy. Pod koniec dostawał tylko dwa razy - rano i wieczorem. I nagle stwierdził , że już nie chce i sam zrezygnował z tych ostatnich karmień.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Effa zjedz sushi wegetariańskie i wypij piwko bez procentów :) ja bym chciała już druga ciążę ale mąż nie chce więc muszę się dostosować. Chociaż ja mam mieszane uczucia w sumie. Raz chce a drugi raz myślę, że może rozpieszcze to co mam i koniec haha ale dwoje zdecydowanie weselej :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry