reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ewa ja mam kombinezon ale chce kupić zimową chyba w pepco wezmę bo 30 zł to nie majątek a nie wiem jak będzie nosić.

Igi spał zawsze od 19. 30 do 6.30-7 ale ostatnio wstawać dużo wcześniej, chwilę po 5
Ale dziś 6 więc nie ma źle. Drzemke ma jedną lub dwie po 2 h. Zależy jak się uda. Ostatnio jedna :) ale ząb mu wychodził więc może od tego taka zmiana.


Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja kupiłam kurtkę w pepco. A dodatkowo kombinezon w lidlu na wyprawy w śnieg :) jeszcze buty zimowe muszę kupić.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja chce kupić kurtkę i spodnie na szelkach. Są takie ocieplane a na wierzchu ortalion. Nigdzie nie mogłam znaleźć. Wczoraj znalazłam w hurtowni i kosztowały 130 zł [emoji19] Normalnie skąd oni te ceny biorą. Masakra jakaś. Drugie tyle na kurtkę, plus buty. To trzeba z 400 - 500 zł mieć. [emoji24]

A myslalyscie już co na pod choinkę. Ja to mam tyle pomysłów, że chyba zbankrutujemy [emoji23]
Sanki, stolik+krzesełko, wózek na zakupy do pchania (wczoraj szalał z różowym na lalki w sklepie, ehh[emoji4]), mega bloks z FP( teraz ma stolik i buduje wieżę wiec więcej się przyda). Nie wiem. Może rodzinie zrobię listę prezentów [emoji23][emoji23][emoji23] Będzie taniej.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez kupilam kombinezon dwuczesciowy. Spodnie na szelki i kurtka. Zaplacilam 160zl. Straszne te ceny. Niby polski producent i ma welne owcza w srodku wiec ma byc cieple i faktycznie wyglada solidnie ale mimo wszystko uwazam, ze to przesada. Dzisiaj idziemy buty kupic jeszcze. Wczoraj w ccc zalukalam i to kolejne 140 zl takze super :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mam kombinezon z cubus a kurtkę dziś wzięłam w pepco. Całkiem fajna :)

Pod choinkę myślę, że warsztat dostanie, taki wiecie, jak dla dziewczyn są kuchnie :) i jakieś inne gadżety

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj dobrze ze ja nie mam problemu z Mateuszem co do jedzenia. Zresztą on na wszystko mówi mniam mniam i tylko by jadł.
Z kurtka też mamy z głowy bo ma wszystkie ubrania po braciszku.
Jedynie czego wam zazdroszczę to tych przespanych nocy. Mateusz wprawdzie w nocy już nie je ale budzi się co chwilę i płacze. Może to zęby.
A ile wasze pociechy mają już zabkow
 
reklama
Do góry