reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Dziewczyny na innym watku wyczytalam ze jak przed nick danej osoby wstawi sie @ to dostanie ona powiadomienie ze sie o niej wspomnialo i szybciej bedzie mogla odp.

Np. @Dordaw

n59y6iye227k1jnm.png
 
Hej, takie ostrzeżenie dla mam z W-wy. Pilnujcie maluchów żeby nie zachorowały [emoji46]

Moja siostra jest z niemowlakiem w szpitalu. Mówiła, że jest masakra. Panuje epidemia wszystkiego: zapalenie oskrzeli, płuc, ucha i rota. Dzieci leżą z rodzicami na korytarzach, bo nie ma miejsc w szpitalach. Dzwonili do 3!
Jej synek za 1szym razem wylądował z zapaleniem oskrzeli, w szpitalu zaraził się zapaleniem ucha, wylądowała drugi raz. Lekarka mówiła ze nie maja wolnych izolatek i prawdopodobnie będzie do nich musiała wrócić jeszcze kilka razy , bo z jednej rzeczy wylecza a w tym samym czasie złapie coś nowego.[emoji46]

No jest tragedia [emoji46]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Biedne te dzieciaczki. Zamiast się wyleczyć to nowe choroby dostają :(
 
Beata gdzie kupiłaś? Jak to ten model który widziałam w necie to fajny:-). Ja jeszcze mojego wypcham do gondoli. Wybieralismy specjalnie jak największa. A wy już w spacerowkach ? Chce gondole jak najdłużej bo mogę wypiac i wnieść do przedszkola. A że spacerówki musze go wyjąć i trzymać na rekach. Niestety mój starszy nie jest skóry do samodzielnego i szybkiego ubierania po przedszkolu.
Mnie ominie radość kupowania wózka bo mam po starszym. Wózek 3w1 z porządnymi kołami i spacerówke parasole używana tylko na 2 wyjazdy nad morze.
 
Beata w końcu wybrałaś ten kolor co my mamy ? Świetna jest nie ? [emoji41] ja jestem zachwycona mimo, ze my jeszcze używamy gondoli to staram się usypiać w tym wózku i lecimy do Polski z nim także będzie wielka próba [emoji23]
Agnes chodzi o to, ze te z wypustkami są cięższe moje wazy ponad 2 kg, nie pamietam dokładnie. Wypustki pomagają utwardzić brzuch i szybciej pozbyć się cm w tali i biodrach. Głównie chodzi o to obciążenie.
 
Współczuję tym mamusiom w szpitalach, staram się teraz nie wychodzić z małym w miejsca w których są duże skupiska ludzi. A ja chciałam was ostrzec, jeśli wasze dzieciaczki jeżdzą w fotelikach recaro z bazą to wejdźcie na stronę producenta, jest program wymiany baz. Moja okazała się niestety właśnie z serii wadliwej, co prawda wymienili nam ją w ciągu 3 dni na nową jednak i tak jestem wściekła bo przez pół roku moje dziecko jeździło w tej wadliwej. Wybieraliśmy fotelik opierają się o testy bezpieczeństwa i daliśmy nie małe pieniądze, żeby Adaś jeździł bezpiecznie a tu taka niespodzianka. Zraziłam się do tej firmy kolejny fotelik napewno już nie kupię z recaro.
 
reklama
Asia ale historia normalnie szok i przegięcie!
A mam pytanie jak główki waszych dzieci? Moja już ma mniej płaską ale martwi mnie że z prawej ma bardziej wypukłą niż z lewej. A że ona tak późno zaczyna sie przewracać i wgl to głównie leży na plecach. No i śpi na plecach a wcześniej właśnie tą lewą sobie upodobała teraz już leży różnie i więcej na brzuchu ale czy to sie jej odkształci?

wniddf9hpcb059dp.png
 
Do góry